Jeśli możesz, wesprzyj z nami lokalne księgarnie stacjonarne

Jeśli możesz, wesprzyj z nami lokalne księgarnie stacjonarne

Jeśli możesz, wesprzyj z nami lokalne księgarnie stacjonarne

Udostępnij

Księgarnie stacjonarne to nie tylko sklepy z książkami – w 2019 roku księgarnie zorganizowały co najmniej 1000 bezpłatnych wydarzeń literackich dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Lokalne księgarnie stacjonarne to najczęściej małe firmy rodzinne – w przeciwieństwie do sieci większość z nich, ze względu na drastyczny spadek sprzedaży książek, nie przetrwa epidemi

Już ponad 230 księgarń stacjonarnych w całej Polsce bierze udział w akcji #książkanatelefon. Od Aleksandrowa Łódzkiego, Białej Podlaskiej przez Cieszyn, Kamienną Górę, Piłę, po Zawiercie, Zgierz i Żnin.

Książki, puzzle czy gry planszowe można zamawiać w lokalnych księgarniach telefonicznie, ale też e-mailowo i przez media społecznościowe. W ten sposób można nie tylko zamówić konkretny tytuł, ale też poprosić o rekomendację. Księgarze na życzenie mogą przesłać zdjęcie półki lub umówić się na transmisję wideo.

Zamówienia są pakowane zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Książki dostarczane są rowerem, pod drzwi klienta, kurierem lub do paczkomatów. Niektórzy księgarze w podziękowaniu dołączają do przesyłki niespodzianki.

Kontakt do księgarń biorących udział w akcji dostępny jest na stronie: www.ksiazkanatelefon.pl


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się