Joanna Strubel-Kraus Prezesem Zarządu spółki Targi Książki Sp. z o.o.

Joanna Strubel-Kraus Prezesem Zarządu spółki Targi Książki Sp. z o.o.

Joanna Strubel-Kraus Prezesem Zarządu spółki Targi Książki Sp. z o.o.

Udostępnij

Spółka Targi Książki Sp. z o.o. w Warszawie informuje, że z dniem 23 kwietnia br. funkcję Prezesa Zarządu spółki objęła Joanna Strubel-Kraus.

Joanna Strubel-Kraus jest od 2008 r. członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie. Ukończyła Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie – Akademia Spółek. Odbyła aplikację sądową zakończoną egzaminem sędziowskim. Pełniła także funkcję członka rady nadzorczej w innych spółkach.  

W związku z licznymi pytaniami i wątpliwościami zainteresowanych podmiotów, nowa prezes w imieniu Spółki Targi Książki Sp. z o.o. w Warszawie, twórcy i organizatora Warszawskich Targów Książki z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, pragnie poinformować, że spółka podjęła stosowne działania prawne dotyczące organizacji Targów Książki
w Warszawie w dniach 26 – 29 maja br. na Placu Defilad i w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Spółka oświadcza, że powyższe wydarzenie odbywa się bez zgody i porozumienia ze Spółką.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się