Stowarzyszenie Autorów ZAiKS

Stowarzyszenie Autorów ZAiKS

Jubileuszowa strona ZAiKS-u zaiks100.pl

Udostępnij

Dokładnie 100 lat temu, 18 marca 1918 roku, powołany został ZAiKS. Gala Stulecia Stowarzyszenia Autorów ZAiKS w Teatrze Wielkim rozpoczyna rok obchodów naszego jubileuszu. Dlatego stworzyliśmy dla Państwa specjalną stronę internetową zaiks100.pl, na której informować będziemy o wszystkich zdarzeniach związanych z naszym stuleciem.

Będzie to więc rodzaj jubileuszowego przewodnika. Znajdziecie tam Państwo wiele informacji. Kalendarium wszystkich kluczowych dla historii ZAiKS-u wydarzeń, opisy działających w ramach naszego Stowarzyszenia sekcji, noty biograficzne Członków Honorowych i założycieli ZAiKS-u. Stronę będziemy na bieżąco uzupełniać i wzbogacać. Między innymi o wywiady z twórcami, wspomnienia tych, którzy ze Stowarzyszeniem Autorów związani byli przez lata, artykuły przekrojowe poświęcone wybranym zagadnieniom z naszej historii. Zachęcamy gorąco do śledzenia wszystkich aktualizacji i zmian na stronie. A dzisiaj zapraszamy do lektury tego, co na start strony przygotowaliśmy. Mamy nadzieję, że sprawi ona Państwu przyjemność. 

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się