Jubileuszowy Rabka Festival 2023

Jubileuszowy Rabka Festival 2023

Jubileuszowy Rabka Festival 2023

Udostępnij

Z przyjemnością informujemy, ze Rabka Festival 2023 odbędzie się w dniach 12-15 lipca 2023. Tematem przewodnim festiwalu będzie PRZYSZŁOŚĆ. Poszukamy współnie opowieści, które pozwolą patrzeć na nią z nadziejeją, a nie ze strachem… Temu tematowi poświęcona bedzie także festiwalowa konferencja dla dorosłych, która odbedzie się 14 lipca w godzinach 9-14. Serdecznie zapraszamy! Rezerwuhcie czas i przyjeżdżajcie do Rabki!

To jedyny w Polsce festiwal literacki odbywający się w uzdrowisku przeznaczonym specjalnie dla dzieci.
Przyjeżdżają tu na wypoczynek osoby z całej Polski, a więc jest to wspaniała okazja do wzajemnego poznania się i nawiązania przyjaźni.
Wakacje w Rabce to dla wielu rodzin z dziećmi jedyna w roku szansa, by mając dla siebie czas, razem robić ciekawe rzeczy, także czytać i poznawać różne dziedziny sztuki.

Gośćmi Festiwalu są wybitni twórcy polscy i zagraniczni, dla których jest to nie tylko czas spotkań z czytelnikami, ale także możliwość wzajemnych rozmów i inspiracji, z których rodzą się ciekawe projekty artystyczne.

Festiwal to także szansa poznania niezwykle interesujących artystów działających w Rabce. Dzięki tym spotkaniom można nie tylko zgłębić ich warsztat: pisarski, aktorski, malarski, muzyczny, filmowy… ale także głębiej poznać specyfikę i bogactwo regionu.

Staramy się, żeby podczas festiwalowych spotkań dzieci nie były biernymi widzami, ale by miały okazję tworzyć samodzielnie pod okiem Mistrza i przekonać się, że każdy może być kreatywny, jeśli uwierzy w siebie i odważy się rozwijać swoje talenty.

Osobny program przygotowujemy dla dorosłych, którzy mają okazję wysłuchać krótkich, ale niezwykle inspirujących prezentacji.  Ich autorzy przedstawią nowe pomysły na promocję czytelnictwa wśród dzieci. Do ich wygłoszenia zapraszamy znakomitych ekspertów z Polski i z zagranicy. Dorośli uczestnicy festiwalu wyjeżdżają od nas z głowami pełnymi nowych idei do zastosowania w pracy od zaraz i… wracają do nas w kolejnym roku.

Program

Goście Festiwalu


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się