Kajko i Kokosz na wczasach…. w hotelach

Kajko i Kokosz na wczasach…. w hotelach

Kajko i Kokosz na wczasach…. w hotelach

Udostępnij

Tak brzmi jeden z najbardziej znanych komiksów autorstwa Janusza Christy, opowiada on historie dzielnych wojów, którzy odkrywają dobrodziejstwa aktywnego i zdrowotnego wypoczynku.

Aktualnie widzimy powrót do bohaterów dzieciństwa pokolenia lat 60., 70. i 80. Jedna z sieci sprzedaży sprzętu RTV AGD od kilku lat promuje się w oparciu o bohaterów najdłuższej serii komiksowej w Polsce, czyli „najsławniejszej” uczłowieczonej małpy Tytusa de Zoo oraz jego kolegów Roma i A’Tomka. Od niedawna atrakcyjny program lojalnościowy Moje Hotele dla gości hoteli i restauracji w całej Polsce promuje się właśnie poprzez postacie z serii komiksowej Kajko i Kokosz. Ten ciekawy program oparty o zbieranie punktów poprzez intuicyjną i prostą w obsłudze aplikację Moje Hotele nie tylko wykorzystuje postacie Kajko, Kokosza, Łamignata czy Mirmiła do promocji, ale także oferuje atrakcyjne i unikatowe nagrody z tymi bohaterami. Jest to możliwe dzięki udzielonej licencji przez Fundację „Kreska” im. Janusza Christy. Po wprowadzeniu „Szkoły latania” – z serii Kajko i Kokosz jako lektury dla IV klasy szkoły podstawowej, jest to kolejna po serii napojów, zaplanowanego musicalu przez Teatr Syrena w Warszawie (zaplanowana premiera na jesień 2020 r.), a także będącego w realizacji serialu animowanego, przygotowywanego przez Studio EGoFILM, inicjatywa z motywem Kajko i Kokosza.

Dla tych co znają i kochają wesołe przygody Kajka i Kokosza warto więc odwiedzić stronę mojehotele.pl i poznać ciekawą ofertę hoteli w całym kraju (m.in. w Krakowie, Bieszczadach, na Podhalu oraz na Mazurach), a przede wszystkim skorzystać z nowości w postaci możliwości zakupu noclegów już od 1 zł (poprzez unikalne aukcje pobytów w hotelach).


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się