Kiermasz Książki Przeczytanej w Szczecinie

Kiermasz Książki Przeczytanej w Szczecinie

Kiermasz Książki Przeczytanej w Szczecinie

Udostępnij

Zapraszamy w imieniu Organizatorów na kolejny kiermasz książki przeczytanej. Może akurat uda Wam się znaleźć jakąś ciekawą lekturę na jesienne wieczory!

 

Jeśli pogoda dopisze, spotykacie się przed Teatrem Lalek Pleciuga, przy fontannie. W przypadku niesprzyjającej aury kiermasz się nie odbędzie.

Zapraszają w sobotę 9 września w godz. 10:00-13:00 czytelników w każdym wieku. Na naszych kiermaszach można kupić książki dla dzieci i dorosłych. Osoby, które chcą mieć zapewniony stolik, by wziąć udział w wymianie/sprzedaży książek powinny wysłać zgłoszenie.
 
Zgłoszenia przyjmujemy od soboty, 2 września, od g. 20.00.

Zgłoszenia przesłane wcześniej nie będą uwzględniane przy organizacji kiermaszu.W związku z ograniczoną ilością miejsc, samo wysłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z zapewnieniem stoiska na Kiermaszu.
Organizatorzy informują, że nie są w stanie odpisywać na każdy wysłany e-mail, ze zgłoszeniem na kiermasz. Tylko zgłaszający, którym zostanie przydzielone miejsce, otrzymają e-mail zwrotny od organizatorów, potwierdzający przyjęcie zgłoszenia.
Przed wysłaniem zgłoszenia, prosimy o zapoznanie się z regulaminem

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się