Ogólnopolska Izba Księgarń
 "Kody młodości," Marek Bardadyn

"Kody młodości," Marek Bardadyn

"Kody młodości" ponownie w księgarniach!

Udostępnij

4 września do księgarń, po długiej przerwie, trafi książka doktora Marka Bardadyna – "Kody młodości" w nowej szacie graficznej! Książka zwiera cenne wskazówki na temat odżywiania, aktywności oraz trybu życia, który pozwoli zachować młodość, a nawet cofnąć swój zegar biologiczny

Dr Bardadyn na podstawie wieloletniej praktyki lekarskiej oraz prowadzonych w Niemczech i w Stanach Zjednoczonych badań, opracował metodę wzmacniania, regeneracji i odmładzania organizmu, którą powinien poznać każdy, komu zależy na zdrowym trybie życia.

 

 

Żyj zdrowo, wyglądaj młodo i ciesz się pełnią życia aż do późnej starości!

Wydanie w nowej szacie graficznej!


Kody młodości to książka o tym, jak się odżywiać, jak ćwiczyć i w ogóle jak żyć, by zachować zdrowie i młodzieńczy wygląd, a nawet cofnąć swój zegar biologiczny.

 

Doktor Marek Bardadyn jest ekspertem w dziedzinie zdrowego stylu życia i odchudzania, twórcą niezwykle popularnej w wielu krajach świata diety strukturalnej. Jest autorem bestsellerowych książek Odchudzanie weekendowe, Kody młodości, Nałóg jedzenia, Odchudzająca książka kucharska, Odmładzająca książka kucharska, Koktajle odchudzające i Dietetyczne przepisy.

Prowadzi rubryki porad medycznych w poczytnych czasopismach i popularne programy telewizyjne o odchudzaniu i zdrowym stylu życia. Od lat w oparciu o swoje autorskie programy dietetyczne i fitness organizuje kuracje odchudzające i dba o formę gwiazd show-biznesu, znanych polityków i sportowców z całego świata.

Przedstawiona w tej książce metoda wzmacniania, regeneracji i odmładzania organizmu człowieka jest rezultatem doświadczeń wynikających z wieloletniej praktyki lekarskiej autora, między innymi w dziedzinie medycyny sportowej, oraz badań prowadzonych w Niemczech i Stanach Zjednoczonych.

Kody młodości to lektura obowiązkowa dla każdego, kto chce żyć zdrowo, wyglądać młodo i cieszyć się pełnią życia aż do późnej st


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się