"Psierociniec", Agata Widzowska,

"Psierociniec", Agata Widzowska,

Kolejna książka z uwielbianej przez dzieci serii "Psierociniec" Agaty Widzowskiej

Udostępnij

Grupa Wydawnicza FOKSAL prezentuje kolejną książkę z uwielbianej przez dzieci serii "Psierociniec"  autorstwa Agaty Widzowskiej - "Psierociniec. Niepiesek", Agata Widzowska
Ilustracje: Marta Krzywicka.

Książka idealna dla dzieci w wieku 6-8 lat

Niepiesek to kot. Przynajmniej tak się czuje. Ma kochającą kocią rodzinę i nawet przez myśl mu nie przejdzie, że jest… psem. Wszystko się zmienia, gdy pewnego dnia ulega wypadkowi, trafia do weterynarza i poznaje prawdę.

Od tamtej chwili Niepiesek próbuje odkryć, kim jest i kim chce być. Czy mu się to uda? Czy nowo poznani przyjaciele – mieszkańcy pobliskiego Psierocińca – mu w tym pomogą? Czy nękający go na każdym kroku gang psów podwórkowych wreszcie da mu spokój?

„Psierociniec. Niepiesek” to ciepła, zabawna i pełna ciekawych przygód opowieść o przyjaźni, odkrywaniu siebie i pomaganiu innym. Dwie książki z serii „Psierociniec” urzekły najmłodszych czytelników i ich rodziców, zarówno przez wzruszające historie, zabawne wierszyki, jak i urocze ilustracje. Książki mądre, piękne, uczące wrażliwości i empatii – nie tylko wobec zwierząt.

Trzeci tom serii porusza problemy odmienności i tolerancji. Opowiada, jak ważna jest rodzina i więzi rodzinne.

Agata Widzowska jest autorką 20 książek dla dzieci. Tworzy opowiadania, bajki terapeutyczne, scenariusze przedstawień dla najmłodszych. Razem z dwójką dzieci i adoptowanym psem Remikiem mieszka w Swarzędzu.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się