Kolejne nabory otwarte w ramach komponentu Kultura

Kolejne nabory otwarte w ramach komponentu Kultura

Kolejne nabory otwarte w ramach komponentu Kultura

Udostępnij

W ostatnich dniach na portalu Funding &Tender Opportunities została opublikowana dokumentacja konkursowa dla trzech kolejnych naborów w ramach komponentu Kultura programu Kreatywna Europa:

 
  • Platformy europejskie - wspierają międzynarodowe projekty, które przyczyniają się przede wszystkim do zwiększenie widoczności i rozpowszechniania wschodzących europejskich artystów i dzieł w Europie i poza nią (nabór trwa do 31 stycznia 2024)

  • Paneuropejskie organizacje kultury - schemat przeznaczony dla orkiestr zrzeszających młodych muzyków (jak Młodzieżowa Orkiestra Unii Europejskiej) z co najmniej 20 krajów uczestniczących w programie Kreatywna Europa, działających na rzecz kształcenia, profesjonalizacji i rozwoju umiejętności występowania na żywo (nabór trwa do 31 stycznia 2024)

  • Sieci europejskie - obszar grantowy wspierający projekty realizowane przez międzynarodowe sieci współpracy kulturalnej działające na rzecz zwiększania zdolności europejskich sektorów kultury i kreatywnego do promowania i wspierania młodych talentów, stawiania czoła wspólnym wyzwaniom (nabór trwa do 7 marca 2024)
W związku z aktualnie otwartymi naborami zapraszamy wszystkich wnioskodawców na spotkanie informacyjne online, które odbędzie się 30 listopada br. (więcej informacji już wkrótce).

Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się