Kolejne spotkania online dla beneficjentów „Certyfikatu dla małych księgarni”

Kolejne spotkania online dla beneficjentów „Certyfikatu dla małych księgarni”

Kolejne spotkania online dla beneficjentów „Certyfikatu dla małych księgarni”

Udostępnij

Instytut Książki zaprasza na kolejne spotkania online, które skierowane są do księgarzy-beneficjentów programu „Certyfikat dla małych księgarni”. Przed nami jeszcze 3 prelekcje, na dwie zapraszamy już teraz:

11 grudnia, godz. 8:00 prelekcja pn. Proczytelnicze inicjatywy w kameralnej księgarni „z Bajki” – inspiracje, pomysły, doświadczenia, prowadzona przez panią Krystynę Adamczak z poznańskiej księgarni „z Bajki”. Pani Adamczak prowadzi kameralną księgarnię z wielką pasją i zaangażowaniem. Stworzyła z niej miejsce twórczego spotkania z książką, lokalne centrum dostępu do kultury i wiedzy. Jest także beneficjentką programu „Certyfikat dla małych księgarni”.
 
13 grudnia, godz. 8:00 – po entuzjastycznym przyjęciu poprzedniego wystąpienia pani Magdaleny Tomasiak, bibliotekarki szkolnej z miejscowości Kamień w Małopolsce, zapraszamy na kolejne spotkanie z prelegentką. Będzie ono nosiło tytuł: Księgarnia w szkole i bibliotece? Jak współpracować z instytucją kultury i placówką edukacyjną oraz jak przygotować nieszablonowe inicjatywy proczytelnicze. Pani Tomasiak mówi o sobie, że jest nauczycielem-bibliotekarzem ze specjalizacją tropiciela inspiracji, motywacji oraz pozytywnych emocji.

Oba spotkania są bezpłatne i odbędą się za pośrednictwem platformy Zoom.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres: e.gasior@instytutksiazki.pl. W wiadomościach prosimy o podanie interesującego Państwa spotkania (można zapisać się na oba).

Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale zadecyduje kolejność zgłoszeń.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się