Kolejne spotkania online dla zainteresowanych „Certyfikatem dla małych księgarni”

Kolejne spotkania online dla zainteresowanych „Certyfikatem dla małych księgarni”

Kolejne spotkania online dla zainteresowanych „Certyfikatem dla małych księgarni”

Udostępnij

Po dwóch spotkaniach dla księgarzy zainteresowanych wzięciem udziału w programie „Certyfikat dla małych księgarni”, które odbyły się w mijającym tygodniu, przyszedł czas na kolejne – tym razem w formule Q&A!

Poprzednie spotkania miały miejsce we wtorek 16 kwietnia i dziś – w piątek 19 kwietnia. Oba były poświęcone przygotowaniu wniosków do naboru w ramach „Certyfikatu dla małych księgarni”.

Z kolei w przyszły w przyszły czwartek, czyli 25 kwietnia, w godzinach 8:00-10:00 specjalistki z Działu Analiz i Projektów Specjalnych Instytutu Książki będą udzielały odpowiedzi na wszelkie pytania nurtujące księgarzy zainteresowanych programem „Certyfikat dla małych księgarni”. Spotkanie w przyszłym tygodniu – tak jak poprzednie – odbędzie się za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams.

Spotkanie rozpocznie się od krótkiego wprowadzenia, które będzie miało na celu przybliżenie uczestnikom najważniejszych zasad programu. Po wprowadzeniu nastąpi część dyskusyjna, podczas której postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące zasad programu i składania wniosku o dofinansowanie.

Do spotkania można będzie dołączyć w dowolnym, odpowiadającym Państwu momencie, od 8:00 do 10:00. Link do spotkania prześlemy po wysłaniu zgłoszenia na adres: certyfikat2024@instytutksiazki.pl.

***

Jednocześnie przypominamy o zapowiadanym już wcześniej spotkaniu pt. „Certyfikat dla małych księgarni: doświadczenia, wnioski, perspektywy”, które odbędzie się w środę 24 kwietnia (również za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams). Podczas tego wydarzenia głos zabiorą prelegentki-beneficjentki poprzednich edycji programu:

  • Certyfikat – duża pomoc dla małej księgarni, Mariola Gumpert-Obst, właścicielka księgarni RHEMA z Łasku w woj. łódzkim.
  • Nowa rola księgarza – jak w pełni wykorzystać korzyści jakie daje Certyfikat w codziennej pracy księgarni, Joanna Konopko-Kowalska, właścicielka warszawskiej Kluboksięgarni Mamy to!, laureatka tytułu Ulubiona Księgarnia Warszawy 2023.

Podczas swoich wystąpień prelegentki przybliżą księgarzom zainteresowanym programem własną księgarską działalność, która znacząco wykracza poza sprzedaż książek. Zwrócą uwagę na potencjał drzemiący w aktywności promującej czytelnictwo, uwypuklą możliwości, jakie daje udział w programie, a także podzielą się własnymi spostrzeżeniami, wnioskami na przyszłość i doświadczeniami.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się