Jedność - Wakacje z książkami
Grupa PWN, Azymut  Sp. z .o.o.

Grupa PWN, Azymut Sp. z .o.o.

Komunikat Zarządu Grupy PWN: Zmiany w OSDW Azymut Sp. z o.o.

Udostępnij

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować, że do składu Zarządu spółki OSDW Azymut Sp. z o.o. z dniem 17 września br. dołączył Pan Paweł Kozłowski. Pan Paweł Kozłowski będzie odpowiedzialny za Pion Operacyjny.

Serdecznie witamy w Azymucie i Grupie PWN!

 

 

Jednocześnie informujemy, że pani Dorota Bachman, Prezes Zarządu Ravelo Sp. z o.o. zgodziła się wspomóc swoimi kompetencjami zespół Azymutu i będzie odpowiedzialna za zarządzanie Pionem Rozwoju Biznesu, obejmując funkcję Dyrektora ds. Rozwoju Biznesu w OSDW Azymut.

Panu Pawłowi i Pani Dorocie – a tym samym całej Grupie PWN – życzymy powodzenia i licznych sukcesów.

Zarząd Grupy PWN

Pan Paweł Kozłowski ukończył kierunek „Zarządzanie i Marketing” na Wydziale Zarządzania w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego. Pan Paweł Kozłowski od 25 lat pracuje w szeroko rozumianej logistyce, w tym od 14 lat jako dyrektor operacyjny lub dyrektor logistyki, m.in. w takich firmach jak OEX E-Business, Pilot Unlimited, Merlin.pl, Kolporter Express (KEX), DHL Logistics.

Dorota Bachman jest związana z Grupą PWN od 4 lat. Odpowiada za rozwój e-commerce Grupy, pełniąc funkcję Prezesa spółki Ravelo. Z sukcesami umacnia pozycję rynkową 7 sklepów i skutecznie buduje nowe kanały sprzedaży dla publikacji Grupy PWN oraz wydawców współpracujących z Azymutem. Wcześniej pracowała w Empiku oraz Agorze. Posiada tytuł doktora ekonomii w zakresie zarządzania.

 

 

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się