Wydawnictwo Jedność
Konkurs:  „A to moja bajka właśnie.

Konkurs: „A to moja bajka właśnie.

Konkurs "A to moja bajka właśnie..." Zgłoś tekst!

Udostępnij

Już po raz siódmy zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie dla dzieci i młodzieży szkolnej „A to moja bajka właśnie...” na napisanie autorskiej bajki lub baśni. Spośród prac nadesłanych przez uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych jury wyłoni najlepszych Bajkopisarzy, a ich teksty opublikowane zostaną we wspólnej książce.

W 2017 roku na konkurs „A to moja bajka właśnie...” nadesłano około 6000 prac! Na prace konkursowe czekamy do 10 kwietnia 2018 roku. Bajki prosimy przesyłać na adres e-mail: konkurs-bajka@domliteratury.wroc.pl. Przed przesłaniem tekstu należy zapoznać się z regulaminem. Zgłoszenie mailowe musi zawierać także wszystkie dane, które określa regulamin konkursu.

Uwaga! Długość tekstu nie może przekroczyć sześciu tysięcy znaków (ze spacjami).

Nagrodzone bajki zostaną wydane przez organizatora w formie książki, a ich autorzy otrzymają także nagrody rzeczowe. Laureatów poznamy podczas 9. Targów Książki dla Dzieci i Młodzieży DOBRE STRONY, które odbędą się we Wrocławiu w dniach 25-27 maja 2018r.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni w dwóch kategoriach wiekowych: 6-10 lat i 11-16 lat. W każdej kategorii jury planuje przyznać 1., 2. i 3. nagrodę oraz po 3 wyróżnienia.

Nagradzamy młodych Bajkopisarzy!

Zapraszamy do udziału w konkursie i wspólnej zabawy!


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się