Wakacje u dziadków", Magdalena Zarębka

Wakacje u dziadków", Magdalena Zarębka

Konkurs czytelniczy dla dzieci: z książką Magdaleny Zarębskiej "Wakacje u dziadków"

Udostępnij

Redakcja Portalu Księgarskiego, Fundacja Libroskop oraz wydawnictwo bis zapraszają Was do wzięcia udziału w konkursie wakacyjnym z książką Magdaleny Zartębskiej pt."Wakacje u dziadków".

Nota o książce:

Trojaczki Laura, Tymek i Amelia wyjeżdżają do dziadków na wieś na całe wakacje. Trochę będą tęsknić za rodzicami, którzy zostali w mieście, jednak szybko zajęcia, z którymi nie miały do tej pory do czynienia, całkowicie zajmą im czas. Kupowanie małych kurczaków na targu, pielenie ogródka, pomoc babci przy sprzątaniu kościoła okażą się równie atrakcyjnymi przygodami jak wyprawa do lasu po poziomki, jazda pociągiem czy spływ kajakowy. Aż żal będzie wracać do miasta! 

Fragment recenzji:

Biorę więc książeczkę „Wakacje u dziadków” do ręki i wyruszamy na wieś. A fakt, iż jedna z dziewczynek jest imienniczką córci jeszcze wzmaga jej ciekawość przygód czekających na trojaczki.
Bajeczka jest bardzo ładnie wydana: twarda oprawa, duży, przejrzysty druk,  oraz współczesny język narracji z pewnością przypadną dzieciom do gustu. Dość duża czcionka natomiast na pewno ułatwi maluchom rozpoczynającym samodzielną przygodę z książkami, naukę czytania. (za: https://miloscdoczytania.wordpress.com)

Kilka słów o autorce:

Magdalena Zarębska - autorka książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Członek Stowarzyszenia Pisarzy Polskich. Mieszka we Wrocławiu. Ciągle w ruchu - albo zajęta pisaniem kolejnej książki, albo pochłonięta zabawą z dziećmi na spotkaniu autorskim. Odpoczywa w siodle, jeżdżąc konno po dolnośląskich lasach.

Konkurs - zasady:

Konkurs ten będzie nietypowy, bo nie chcemy zadawać Wam pytań związanych z  książkę Magdaleny Zarębskiej, ale postanowiliśmy poprosić Was o "Wspomnienia z wakacji u dziadków". Objętość - do dwóch stron w zeszycie szkolnym  formatu A4.
Trzy najciekawsze opowieści wakacyjne zostaną nagrodzone książki Magdaleny Zarębskiej "Wakacje u dziadków". Ale konkurs ten ma też drugi etap, a wiąże się to z  prośbą do was o rysunki z tychże wakacji u dziadków - góra trzy.  Najciekawsze będą nagrodzone drukiem w książce.

Relacje prosimy wysyłać na adres mailowy: gkaminski@ksiazka.net.pl lub redakcja@ksiazka.net.pl
A rysunki formatu bloku rysunkowego prosimy przesyłać na adres redakcji:
Czas trwania 31 sierpnia 2017

Fundacja Libroskop
ul. Świdnicka 6a
50-067 Wrocław

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się