Konkurs dla dzieci  z książką Dagmar Geisler "Dlaczego robisz mi na złość?"

Konkurs dla dzieci z książką Dagmar Geisler "Dlaczego robisz mi na złość?"

Konkurs dla dzieci z książką Dagmar Geisler "Dlaczego robisz mi na złość?"

Udostępnij

Redakcja Portalu Księgarskiego www.ksiazka.net.pl oraz Wydawnictwo Jedność z Kielc zapraszają Państwa do wzięcia udziału w konkursie poświęconym publikacji Damary Geisler pt. "Dlaczego robisz mi na złość. Jak radzić sobie z nękaniem?". 

Nota o książce:

Ksiązka ta w przystępny sposób pokazuje dzieciom, czym różnią się żarty i kłótnia od robienia komuś na złość i nękania. Przedstawione sytuacje mogą przydarzyć się wszędzie i każdemu. Dlatego zawsze bardzo pomocne jest rozpoznanie, co się właściwie dzieje. Dzięki regułom opisanym w tej książce łatwiej będzie dziecku w mądry i bezpieczny sposób poradzić sobie z problemem dokuczania, zarówno gdy doświadczy go osobiście, jak i zauważy w swoim otoczeniu. Żywe i bliskie rzeczywistości ilustracje zachęcają dzieci do otwartej rozmowy o tej trudnej sytuacji.

Pytania konkursowe:

 

1. Podaj czym się różni złość od zdenerwowania?
2. Wymień swój własny powód, co cię najbardziej denerwuje lub złości?
3. Od jakiego pytania powinno się zacząć każdy dzień?


Odpowiedzi należy przesyłać mailem do 26 lipca 2021 na adres mailowy gkaminski@ksiazka.net.pl  w tytule wpisując "Konkurs dla dzieci  z książką Dagmar Geisler "Dlaczego robisz mi na złość?" ". Prosimy także o podanie swojego imienia, nazwiska oraz adresu, na jaki ma zostać przesłana nagroda. Trzy prawidłowe wylosowane odpowiedzi zostaną nagrodzone publikacją Dagmary Geisler "Dlaczego robisz mi na złość. Jak radzić sobie z nękaniem?".  

 

Redakcja Portalu Księgarskiego www.ksiazka.net.pl informuje o zakończeniu konkursu dla dzieci  z książką Dagmar Geisler "Dlaczego robisz mi na złość?" ". Na konkurs napłynęły 29 odpowiedzi w tym 26 prawidłowych. Jury wylosowało 3 osoby, które prawidłowo odpowiedziały na zadane pytania.

Oto szczęśliwi nagrodzeni posługujący się mailami:

1. martynagrzyb12345@gmail.com

2. lisa1234@tlen.pl

3. grosella785@poczta.fmNagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Nagrody książkowe prześle Państwu współorganizator konkursu Wydawnictwo Jedność


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha
Marcin
Gdy ktoś mówi do mnie za długo i używa słów których nie znam jestem zły, a zdenerwowany kiedy inne dzieci śmieją się z czegoś czego ja nie rozumiem Jestem podobny do chłopca z okładki.Każdy dzień zaczyna się od słowa Dzień dobry.Mama co dzień się pyta czy miałem łady sen.

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się