Konkurs dla ilustratorów w Pekinie „The BIBF Ananas International Illustration Exhibition”

Konkurs dla ilustratorów w Pekinie „The BIBF Ananas International Illustration Exhibition”

Konkurs dla ilustratorów w Pekinie „The BIBF Ananas International Illustration Exhibition”

Udostępnij

Międzynarodowe Targi Książki w Pekinie zapraszają ilustratorów i ich wydawców do nadsyłania prac na konkurs Ananas, towarzyszący targom od trzech lat.

Prace biorące udział w konkursie są eksponowane w trakcie pekińskich targów (21-25 sierpnia 2019) na wyodrębnionej 400-metrowej powierzchni; wystawie towarzyszy też bogaty program spotkań poświęconych sztuce książki dla dzieci. W ubiegłym roku do konkursu zgłoszono 895 tytułów, spośród których wybrano 66 wystawionych następnie prac. Do konkursu można zgłaszać zarówno prace nigdy jeszcze nie publikowane, jak i te pochodzące z książek wydanych w latach  2017, 2018 i 2019.

Główna nagroda w konkursie (Ananas Grand Prix) to opłacona przez organizatorów wizyta na targach w Pekinie w roku 2020 lub alternatywnie 10 000 RMB. Przyznawane są także 3 nagrody specjalne o wartości 5000 RMB oraz 5 nagród dla debiutantów o wartości 2000 RMB.

Prace można nadsyłać do 1 lipca, więcej informacji znajduje się pod adresem http://www.bibf.net/EN/NewsDetail.aspx?ID=145&NID=35&PID=35.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się