Ogólnopolska Izba Księgarń
12. edycja  konkursu na najlepszą książkę akademicką,  naukową - ACADEMIA 2018.

12. edycja konkursu na najlepszą książkę akademicką, naukową - ACADEMIA 2018.

Konkurs na najlepszą książkę akademicką i naukową ACADEMIA 2018 - zgłoszenia do 6.04. 2018 r

Udostępnij

Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego, Oficyna Wydawnicza Politechniki Warszawskiej oraz spółka Murator EXPO zapraszają wydawców do udziału w 12. edycji konkursu na najlepszą książkę akademicką i naukową ACADEMIA 2018.

Konkurs towarzyszy Targom Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA 2018, które odbywają się równolegle z Warszawskimi Targami Książki, w dniach 17-20 maja 2018 r. na PGE Narodowym.

Celem organizatorów jest wyróżnienie i promocja wydawców najlepszych publikacji akademickich i naukowych, których pierwsze wydania ukazały się na rynku w roku 2017 i 2018.

Do konkursu mogą przystąpić wszyscy polscy wydawcy, publikujący książki naukowe, podręczniki akademickie, monografie i serie wydawnicze.

Na zgłoszenia czekamy do 6 kwietnia 2018 r.

Zwycięzcy poza dyplomami otrzymają nagrody pieniężne ufundowane przez spółkę Murator EXPO:

- 2 000 zł - Nagroda Główna ACADEMIA 2018

- 1 000 zł - Nagroda Rektora Uniwersytetu Warszawskiego dla najlepszej publikacji akademickiej w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych

- 1 000 zł - Nagroda Rektora Politechniki Warszawskiej dla najlepszej publikacji akademickiej w dziedzinie nauk technicznych i ścisłych.

Organizatorzy przyznają także wyróżnienia we wszystkich powyższych kategoriach oraz wyróżnienia za opracowanie edytorskie.

Laureatów konkursu poznamy w piątek, 18 maja - w Dniu Książki Akademickiej i Naukowej na odbywających się równolegle Warszawskich Targach Książki i Targach ACADEMIA.

Więcej informacji, regulamin konkursu oraz wszystkie dokumenty zgłoszeniowe znajdą Państwo na stronie: http://www.muratorexpo.pl/targi/academia/konkurs-academia/

Zapraszamy do udziału!


Wydawców zainteresowanych udziałem w 12. Targach Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA 2018 zapraszamy do kontaktu:

Teresa Wieczorek, Koordynator ds. Sprzedaży - tel.: (22) 829 66 86, tel. kom.: +48 696 452 741, e-mail: twieczorek@muratorexpo.pl


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się