Konkurs wakacyjny z powieścią "Dzień wagarowicza"

Konkurs wakacyjny z powieścią "Dzień wagarowicza"

Konkurs wakacyjny z powieścią grozy "Dzień wagarowicza"

Udostępnij

Redakcja Portalu Księgarskiego oraz Dom Wydawniczy REBIS zapraszają Państwa do wzięcia udziału w konkursie poświęconym powieści kryminalnej autorstwa Roberta Ziębińskiego pt. "Dzień wagarowicza".

Raz, dwa, trzy, w lesie zginiesz ty...

Chciał uciec i się ukryć, ale od zabijania nie ma ucieczki.

Dla byłego lekarza Armii Krajowej gęste mazurskie lasy są idealnym miejscem, aby nie rzucać się zanadto w oczy władzom nowej, komunistycznej Polski.

Mazury to też nowa ziemia obiecana dla polskich osadników. Pierwsi z nich zaczynają się osiedlać. Jednak coś wywołuje w nich ciągły lęk. COŚ niezwykle silnego i okrutnego rozszarpuje w puszczy kolejne ofiary…

Tymczasem w Moskwie referat Nikity Chruszczowa ujawnia bezmiar zbrodni Stalina. Zszokowany Bolesław Bierut umiera na miejscu. W Warszawie rozpoczyna się gra o władzę między „betonem partyjnym" a zwolennikami reform.

To wszystko jednak mało interesuje Ingę Ochab, córkę najważniejszego człowieka w państwie. Nastolatka wraz z przyjaciółmi planuje szalony wyjazd nad jezioro Śniardwy, aby uczcić Dzień Wagarowicza.

Wilkołaki czy „ruskie” z pobliskiej tajnej bazy? Kto jest sprawcą krwawej masakry w mazurskich lasach? Tylko wyklęty Roman „Trop” Kielecki wie, że prawda jest jeszcze bardziej przerażająca. Aby ratować bananową komunistyczną młodzież, dzieci znienawidzonych wrogów, będzie musiał sobie przypomnieć wszystko, co wie o zabijaniu…


Pytania konkursowe:

1. W jakiej częśći Polski dzieje się akcja thrillera Roberta Ziębińskiego

2. Jakich czasów dotyczy akcja powieści grozy "Dzień wagarowicza"?

3. Podaj tytuł opublikowanej po raz pierwszy w Polsce monografii o kultowym pisarzu powieści grozy?


Odpowiedzi należy przesyłać mailem do 28 sierpnia 2020 na adres mailowy gkaminski@ksiazka.net.pl  w tytule wpisując Konkurs wakacyjny z powieścią grozy "Dzień wagarowicza". Prosimy także o podanie swojego imienia, nazwiska oraz adresu, na jaki ma zostać przesłana nagroda. Trzy wylosowane prawidłowe odpowiedzi zostaną nagrodzone powieścią grozy autorsta Roberta Ziębińskiego pt."Dzień wagarowicza".

Redakcja Portalu Księgarskiego www.ksiazka.net.pl informuje o zakończeniu konkursu wakacyjnego z książką Konkurs wakacyjny z powieścią grozy "Dzień wagarowicza" Na konkurs napłynęły 63 odpowiedzi w tym 84 prawidłowe. Jury wylosowało 3 osoby, które prawidłowo odpowiedziały na zadane pytania.

Oto szczęśliwi nagrodzeni posługujący się mailami:

1.karolina42@autograf.pl
2. be2e7abd@interia.pl
3. kimonika@interia.pl


Nagrodzonym gratulujemy!

Nagrody książkowe prześle Państwu współorganizator konkursu Redakcja Portalu Księgarskiego www.ksiazka.net.pl

 

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się