Konkurs z książką Gretchen Rubin "Zewnętrzny porządek - wewnętrzny spokój"

Konkurs z książką Gretchen Rubin "Zewnętrzny porządek - wewnętrzny spokój"

Konkurs z książką Gretchen Rubin "Zewnętrzny porządek - wewnętrzny spokój"

Udostępnij

Redakcja Portalu Księgarskiego www.ksiazka.net.pl oraz Wydawnictwo Studio EMKA z Warszawy zapraszają Państwa do wzięcia udziału w konkursie poświęconym publikacji  Gretchen Rubin pt. "Zewnętrzny porządek, wewnętrzny spokój".

Nota o książce:

Zewnętrzny porządek przyczynia się do wewnętrznego spokoju - tak to działa u większości z nas. Jednak również u większości z nas nie sprawdzają się sztywne, uniwersalne rozwiązania.

Autorka bestsellerów Gretchen Rubin odkryła, że gdy kontrolujemy posiadane przedmioty, zaczynamy przejmować większą kontrolę nad całym naszym życiem. A kiedy dopasujemy swoje podejście tak, by odpowiadało indywidualnym nawykom czy wyzwaniom, jesteśmy w stanie uzyskać porządek, który uczyni nasze życie szczęśliwszym, zdrowszym, bardziej wydajnym i twórczym.

Z dozą humoru i realistycznym podejściem do tego, co możliwe w przypadku większości z nas, Rubin proponuje dziesiątki łatwych kroków, które pozwalają kształtować bardziej uporządkowane i harmonijne środowisko – takie, które ułatwi nam dążenie do upragnionego stylu życia.

Pozbywając się rzeczy, których nie używamy, nie potrzebujemy i nie lubimy, uwalniamy swój umysł (i półki), robiąc miejsce na to, co naprawdę dla nas ważne.

Kilka słów o autorce:

Gretchen Rubin to jedna z najbardziej wpływowych i zmuszających do myślenia obserwatorek ludzkiej natury i badaczy teorii szczęścia. Jest autorką książek osiągających status bestsellerów (ponad trzy miliony sprzedanych egzemplarzy). Przełożono je na trzydzieści języków. Gretchen prowadzi niezwykle popularny podcast Happier with Gretchen Rubin. Działa na platformach społecznościowych, takich jak Facebook, LinkedIn, Instagram czy Twitter. Jest absolwentką uniwersytetu Yale i Yale Law School. Mieszka w Nowym Jorku z mężem i dwiema córkami.

 

Pytania konkursowe:

1. Wymień  na co pozytywnie wpływa porządek?

2. Podaj dwa tytuły jej książek nawiązujące do tematyki przedstawionej w "Zewnętrznym porządku, wewnętrznym spokoju"?

3. Jak brzmi nazwa autorskich warsztatów, które prowadzi Grtechen Rubin?


Odpowiedzi należy przesyłać mailem do 22 lutego 2021 na adres mailowy gkaminski@ksiazka.net.pl  w tytule wpisując "Konkurs z książką Gretchen Rubin "Zewnętrzny porządek - wewnętrzny spokój". Prosimy także o podanie swojego imienia, nazwiska oraz adresu, na jaki ma zostać przesłana nagroda. Cztery wylosowane prawidłowe odpowiedzi zostaną nagrodzone publikacją Gretchen Rubin "Zewnętrzny porządek - wewnętrzny spokój".

 

Redakcja Portalu Księgarskiego www.ksiazka.net.pl informuje o zakończeniu konkursu z książką Gretchen Rubin "Zewnętrzny porządek - wewnętrzny spokój"  Na konkurs napłynęło 53 odpowiedzi w tym 48 prawidłowych. Jury wylosowało 4 osoby, które prawidłowo odpowiedziały na zadane pytania.

Oto szczęśliwi nagrodzeni posługujący się mailami:

1. nowimech@gmail.com

2. elff@tlen.pl

3. pawkuc36@op.pl

4.mstelmaszek@poczta.onet.pl


Nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Nagrody książkowe prześle Państwu współorganizator konkursu Wydawnictwo Studio EMKA  i Redakcja Portalu Księgarskiego www.ksiazka.net.pl

 

 

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się