Konkurs z książką "100 reguł ludzi sukcesu"

Konkurs z książką "100 reguł ludzi sukcesu"

Konkurs z książką "100 reguł ludzi sukcesu"

Udostępnij

Redakcja Portalu Księgarskiego www.ksiazka.net.pl oraz Wydawnictwo Studio EMKA z Warszawy  zapraszają Państwa do wzięcia udziału w konkursie poświęconym publikacji Nigela Cumberlanda pt. "100 reguł ludzi sukcesu. Proste ćwiczenia osiągania sukcesu", w przekładzie Krzysztofa Krzyżanowskiego.

 Nota o książce:

Trzymasz w dłoniach przewodnik, który pomoże ci zrealizować twoje marzenia, zarówno te wielkie, śmiałe, jak i te drobne, prozaiczne.

100 reguł ludzi sukcesu to książka pełna wspaniałych, przemyślnie dobranych pomysłów na to, jak mądrze pracować, dobrze żyć oraz odnosić sukcesy, jakie tylko sobie wymarzysz.

Poszczególne rozdziały przedstawiają zestaw 100 ważnych reguł, dzięki którym przyswoisz sobie odpowiednie nawyki oraz nastawienie, właściwe ludziom odnoszącym sukcesy w życiu prywatnym i zawodowym.

100 reguł ludzi sukcesu to klucz do udanego życia.

Kilka słów o autorze:

Nigel Cumberland jest współzałożycielem The Silk Road Partnership, jednej z czołowych instytucji doradzających menedżerom wysokiego szczebla i zapewniających szkolenia dla przywódców związanych z najważniejszymi firmami z całego świata. Mieszkał i pracował w wielu różnych miejscach, w tym w Hongkongu, Budapeszcie, Santiago, Szanghaju i Dubaju, a zebrane przy okazji doświadczenia pomogły mu zrozumieć, czego potrzeba ludziom chcącym odnosić w życiu sukcesy.

Pytania konkursowe:

 

1. Komu zadedykował swoją książkę Nigel Cumberland?
2. Wymień dwie firmy, oprócz The Silk Road Partnership, w których pracował i zdobywał doświadczenie Cumberland
3. Jaka jest setna zasada Nigela Cumberlands zwieńczająca jego książkę?


Odpowiedzi należy przesyłać mailem do 8 czerwca 2021 na adres mailowy gkaminski@ksiazka.net.pl  w tytule wpisując "Konkurs z książką 100 reguł ludzi sukcesu" Nigela Cumberlanda. Prosimy także o podanie swojego imienia, nazwiska oraz adresu, na jaki ma zostać przesłana nagroda. Trzy prawidłowe wylosowane odpowiedzi zostaną nagrodzone publikacją Cumberlanda "100 reguł ludzi sukcesu". Wydawcą książki jest  Studio EMKA z Warszawy.


Redakcja Portalu Księgarskiego www.ksiazka.net.pl informuje o zakończeniu konkursu z publikacją Nigela Cumberlanda  "100 reguł ludzi sukcesu". Na konkurs napłynęły 26 odpowiedzi w tym 20 prawidłowych. Jury wylosowało 3 osoby, które prawidłowo odpowiedziały na zadane pytania.

Oto szczęśliwi nagrodzeni posługujący się mailami:

1. damianwro@onet.eu

2. ka-ka65@o2.pl

3. darfaf@o2.pl


Nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Nagrody książkowe prześle Państwu współorganizator konkursu wydawnictwo Studio EMKA

 

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się