Agnieszki Opolska "Joanna"

Agnieszka Opolska "Joanna"

Konkurs z książką Agnieszki Opolskiej "Joanna"

Udostępnij

Fundacja Libroskop, redakcja Portalu Księgarskiego www.ksiazka.net.pl oraz wydawnictwo Axis Mundi  zapraszają wszystkich miłośników dobrej współczesnej literatury do wzięcia udziału w  konkursie z nową książką Agnieszki Opolskiej  "Joanna".

Od jakiegoś czasu coraz częściej zastanawiałam się̨, kim jesteśmy dla siebie i czy bylibyśmy razem, gdybyśmy nie mieli dzieci...”.

Nota o książce:

Joanna, współczesna trzydziestolatka, matka dwójki dzieci, jest rozczarowana zastojem w swoim życiu: w jej partnerskim związku brakuje miłości, satysfakcji z seksu. Nie czuje się przez partnera zrozumiana. Gdy poznaje Anetę, bibliotekarkę uzależnioną od seks czatów, pod jej wpływem nawiązuje internetowy kontakt z tajemniczym „Writerem”.

„Jo@nna” to wielowątkowa powieść o dzisiejszych kobietach i problemach, z jakimi się zmagają. O macierzyństwie, jego trudach i urokach. O wyborze między rodziną a pasją i samorozwojem. O pragnieniu miłości i akceptacji, wreszcie o seksualności i bogatym życiu wewnętrznym, które często tłumione jest przez społeczne wzorce i nakazy. To dramat obyczajowy z elementami romansu, sensacji i komedii pomyłek.

Czy mimo kłopotów i rozterek, życie bohaterki znów zacznie się układać?


Oto pytania konkursowe:

1. Jak ma na imię partner Joanny i jaki wykonuje zawód?

2. Która z książek Agnieszki Opolskiej została uznana za Literacki Debiut 2015 roku?

3. Podaj tytuł najnowszej książki Agnieszki Opolskiej i do kogo jest skierowana?     

Odpowiedzi należy przesyłać mailem do 18 kwietnia 2018 na adres mailowy: gkaminski@ksiazka.net.pl lub redakcja@ksiazka.net.pl w tytule wpisując "Konkurs z  książką Agnieszki Opolskiej Joanna". Prosimy także o podanie swojego imienia, nazwiska oraz adresu, na jaki ma zostać przesłana nagroda. Trzy wylosowane prawidłowe odpowiedzi zostaną nagrodzone książką autorstwa Agnieszki Opolskiej pt. "Joanna".


Redakcja Portalu księgarskiego i Fundacji Libroskop wita wszystkich biorących udział w konkursie z książką Agnieszki Opolskiej "Joanna" opublikowaną przez wydawnictwo Axis Mundi  i tym samym ogłasza wyniki. Redakcyjne  jury stwierdza, iż na konkurs napłynęło  34 odpowiedzi, w tym  25 prawidłowych.
Jury wylosowało z pośród nich 3  zwycięskie osoby, o następujących mailach:

1. glominika@o2.pl
2. dtrel@o2.pl
3. kasia_h3@interia.pl

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!
Nagrody książkowe, w tym wypadku powieść  Agnieszki Opolskiej pt. Joanna" wyśle Państwu Redakcja Portalu Księgarskiego

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się