Konkurs z książką Marilee Adams "Myślenie pytaniami"

Konkurs z książką Marilee Adams "Myślenie pytaniami"

Konkurs z książką Marilee Adams "Myślenie pytaniami"

Udostępnij

Redakcja Portalu Księgarskiego oraz wydawnictwo Studio EMKA zapraszają Państwa do wzięcia udziału w konkursie poświęconym książce Marilee Adams pt. "Myślenie pytaniami. 12 narzędzi skutecznych w przywódzxtwie, coachingu i życiu".

Nota o książce:

Dowiedz się, w jaki sposób odpowiednie pytania mogą przeobrazić twoje życie!

Wszyscy codziennie zadajemy sobie pytania – od „W co mam się ubrać?” do „Co powinnam zrobić ze swoim życiem?”. Marilee Adams dowodzi, że rodzaj zadawanych pytań może mieć przemożny wpływ na szacunek do samego siebie, stosunki z ludźmi oraz karierę. Wprowadza pojęcie „Myślenie Pytaniami” (QuestionThinking, QT), łatwy do stosowania system służący do zmieniania sposobu myślenia, działania oraz osiąganych wyników.

Marilee uświadamia nam, jak za pomocą pytań możemy kontrolować swoje myśli. Bo oto możemy świadomie wpływać na przyszłość, obmyślając takie pytania, które najskuteczniej doprowadzą do celu. Na tym właśnie zasadza się znakomity coaching. Podobnie działają wielcy przywódcy, którzy otwierają przed nami wizje przyszłości.

Książka doskonali umiejętność słuchania bez wydawania sądów oraz umiejętność dziękowania za sugestie. Marilee Adams nazwałaby to słuchaniem uczącego się. Są to umiejętności bezcenne dla wszystkich coachów, liderów i menedżerów.

Kilka słów o autorce:

 Dr Marilee Adams jest pisarką, trenerem wykonawczym, facylitatork,i profesjonalnym mówcą. Jest prezesem i założycielem Instytutu Zapytań, organizacji konsultingowej, coachingowej i edukacyjnej oraz pomysłodawcą metodologii "Question Thiking"

Pytania konkursowe:

1. Zacytuj główną myśl zapisaną przez autorkę jako motto na okładce książki "Myślenie pytaniami"?
2. Wymień jak nazywa się metodologią, którą wymyślła Adams?

3. Podaj główne zajęcie jakie wykonuje Marilee Adams?


Odpowiedzi należy przesyłać mailem do 20 czerwca 2020 na adres mailowy gkaminski@ksiazka.net.pl  w tytule wpisując  "Konkurs poświęcony książce Marilee Adams pt. "Myślenie pytaniami". Prosimy także o podanie swojego imienia, nazwiska oraz adresu, na jaki ma zostać przesłana nagroda. Trzy wylosowane prawidłowe odpowiedzi zostaną nagrodzone publikacją Marilee Adams pt. "Myślenie pytaniami. 12 narzędzi skutecznych w przywódzxtwie, coachingu i życiu".

 

Redakcja Portalu Księgarskiego www.ksiazka.net.pl informuje o zakończeniu konkursu z książką Marilee Adams "Myślenie pytaniami".  Na konkurs napłynęlo 69 odpowiedzi w tym 61 prawidłowych. Jury wylosowało 3 osoby, które prawidłowo odpowiedziały na zadane pytania.

Oto szczęśliwi nagrodzeni posługujący się mailami:

1. myownaddress@wp.pl
2. jolcia11111@gmail.com
3. grosella785@poczta.fm


Nagrodzonym gratulujemy!

Nagrody książkowe prześle Państwu współorganizator konkursu Wydawnictwo Studio EMKA z Warszawy

 

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się