Konkurs z książką Sylvie Browne:  Nasza Ziemia, nasze życie. Co nas czeka?

Konkurs z książką Sylvie Browne: Nasza Ziemia, nasze życie. Co nas czeka?

Konkurs z książką Sylvie Browne: Nasza Ziemia, nasze życie. Co nas czeka?

Udostępnij

Redakcja Portalu Księgarskiego oraz wydawnictwo Studio EMKA zapraszają Państwa do wzięcia udziału w konkursie poświęconym książce Sylvie Browne i Lindsay Harrison pt. "Nasza Ziemia, nasze życi9e. Co nas czeka?"

Przepowiednie i wizje o jutrze i dniach dalszych według proroków i wielkich religii świata

Apokalipsa. Wniebowzięcie. Epidemie. Ludzkość od dawna pasjonowała się ostatecznym zderzeniem cywilizacji, ale nigdy tak bardzo, jak to się dzieje obecnie. Świat stał się przerażającym miejscem – w wiadomościach roi się od wojen religijnych, ogólnoświatowego terroryzmu i przypadków ludobójstwa, a dzięki internetowi Wiek Informacji zapoczątkował Wiek Niepokoju. Kto nadaje się lepiej, by wskazać nam drogę wyjścia, niż Sylvia Browne, najpopularniejsza z działających niegdyś parapsychologów? Podchodziła ona do tego niesłychanie trudnego tematu z wielkim znawstwem i udzielała klarownych odpowiedzi na skomplikowane pytania. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się dokąd zmierzamy i co w ogóle możemy zrobić, żeby zapobiec katastrofie biblijnych rozmiarów, ta książka będzie dla Ciebie lekturą fascynującą i odkrywczą. Koniecznie trzeba ją przeczytać.

Dlaczego ta książka akurat teraz?

„Od starożytnych cywilizacji poczynając, a na dzisiejszych ekspertach kończąc, powtarza nam się ciągle jedno ostrzeżenie: jeżeli nie zatroszczymy się o naszą Ziemię, o ten święty dom, który nam dano, nie będzie on w stanie dłużej dostarczać nam schronienia, jedzenia, wygód. Jest to równie pewne jak fakt, że budynek, z którego będziemy robić niewłaściwy użytek i go zaniedbywać, prędzej czy później uznany zostanie za obiekt nienadający się do zamieszkania przez ludzi” - wyimek z rozdziału „Jak ja widzę koniec świata”

Sylvia Browne dokładnie przewidziała wszechogarniającą nas dziś epidemię. W 2007 roku pisała tak:
„Około 2020 roku ostra, przypominająca zapalenie płuc choroba rozprzestrzeni się po świecie, atakując płuca i oskrzela, nie poddając się żadnej znanej terapii. Niemal równie zagadkowy jak sama choroba będzie fakt, że zniknie ona równie nagle jak się pojawiła, zaatakuje ponownie po dziesięciu latach, a potem zniknie całkowicie”.

Spis treści
Wstęp
Rozdział pierwszy. Czemu ta książka akurat teraz?
Rozdział drugi. Prastare wierzenia na temat końca świata
Rozdział trzeci. Chrześcijanie, żydzi i katolicy na temat dni ostatnich
Rozdział czwarty. Inne wielkie religie i koniec świata
Rozdział piąty. Prorocy mówią o dniach ostatnich
Rozdział szósty. Kulty apokaliptyczne
Rozdział siódmy. Jak ja widzę koniec świata
Rozdział ósmy. Ludzkość w dniach ostatnich

 
Pytania konkursowe:

1. Kim była Sylvie Browne oprócz tego, że pisała książki ezoteryczne?
2. Za co często  krytykowano ją za życia?

3. W co wierzyła Browne i co często powtarzała w swoich książkach?


Odpowiedzi należy przesyłać mailem do 6 maja 2020 na adres mailowy gkaminski@ksiazka.net.pl  w tytule wpisując "Konkurs z książką Sylvie Browne: Nasza Ziemia, nasze życie. Co nas czeka?. Prosimy także o podanie swojego imienia, nazwiska oraz adresu, na jaki ma zostać przesłana nagroda. Trzy wylosowane prawidłowe odpowiedzi zostaną nagrodzone ezoteryczną książką Browne pt. "Nasza Ziemia, nasze życi9e. Co nas czeka?"

 

Redakcja Portalu Księgarskiego www.ksiazka.net.pl informuje o zakończeniu konkursu z książką Sylvie Browne: "Nasza Ziemia, nasze życie. Co nas czeka?. Na konkurs napłynęlo 97 odpowiedzi w tym 94 prawidłowe. Jury wylosowało 3 osoby, które prawidłowo odpowiedziały na zadane pytania.

Oto szczęśliwi nagrodzeni posługujący się mailami:

1. glominika1@o2.pl
2.karolina42@autograf.pl
3.karol1995188@gmail.com


Nagrodzonym gratulujemy!

Nagrody książkowe prześle Państwu współorganizator konkursu wydawnictwo Studio EMKA


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się