Konkurs z książką "Zdążyc z czasem na czas" Jany Yager

Konkurs z książką "Zdążyc z czasem na czas" Jany Yager

Konkurs z książką "Zdążyć z czasem na czas" Jan Yager

Udostępnij

Redakcja Portalu Księgarskiego oraz Wydawnictwo Studio EMKA zapraszają Państwa do wzięcia udziału w konkursie poświęconym publikacji Jany Yager zawodowo zajmującej się skutecznym zarządzaniem czasem, a także rozplanowaniem naszej zawodowej i życiowej aktywności pt. "Zdążyć z czasem na czas. Jak zarządzać własnym życiem w erze cyfrowej".

Czas to moneta twojego życia. Jedyna, jaką masz, i tylko ty możesz zdecydować, w jaki sposób ma być wydana. Uważaj, aby inni nie zrobili tego za ciebie.
Carl Sandburg

S
kuteczne planowanie naszego życia pozwala nam angażować się w działania, których w innym razie musielibyśmy się wyrzec. Rezerwując w planie konkretny czas na niektóre aktywności, mamy pewność, że je wykonamy. To konstatacja cenionego socjologa Eviatara Zerubavela.

Jan Yager w książce Zdążyć z czasem na czas, opierającej się na swoich obserwacjach i wynikach własnych badań oraz uznanych autorytetów, uczy, jak uzyskać większą wydajność w świecie, w którym praca stawia przed nami nieustannie coraz większe wymagania.

Tę naukę zawiera, w największym skrócie, w wyspecyfikowanych poniżej pytaniach, na które wyczerpująco i konstruktywnie udziela odpowiedzi w tekście swojej książki. Oto one:

- jaki jest najważniejszy czynnik, nad którym masz kontrolę, a który pomoże ci zyskać większą wydajność,
- jak wdrożyć opracowany przez autorkę schemat P.I.E. – Priorytetyzuj., Inicjuj., Ewaluuj., który pozwoli ci optymalnie zaplanować każdy dzień,
- jak brzmi pięć pytań dotyczących twojej przyszłej spuścizny i na co w związku z tym zdecydujesz przeznaczać swój czas,
- jak poradzić sobie z powszechnymi marnotrawcami czasu, takimi jak ustalanie zbyt wielu aktywności na dany dzień, niewłaściwe planowanie czy odkładanie działań na później,
- jak lepiej radzić sobie z pracą i wszelkimi aktywnościami, aby zaoszczędzić czas,
- jakie kwestie kulturowe mają wpływ na nasze zarządzanie czasem.

Kilka słów o autorce:

Jan Yager ukończyła studia socjologiczne z tytułem doktora nauk humanistycznych. Uznana autorka w dziedzinie zarządzania czasem. Tej tematyce poświęciła sporą część swojej twórczości. Jest pisarką bardzo płodną, autorką ponad czterdziestu tytułów, często nagradzanych i przełożonych na 34 języki. Oprócz książek fachowych pisze prozę, eseje, scenariusze filmowe. Jest orędowniczką utrzymywania równowagi między życiem zawodowym i osobistym. Żona (Freda Yagera, od 1984 r.), matka i babcia.

 

Pytania konkursowe:

1. Kto to powiedział ""Pamiętaj, że czas to pieniądz"?

2. W 5 rozdziale Yager wymienia 22 "marnotrawce" czasu. Wymień chociaż 5 z nich? Który z nich jest twoim utrapieniem?

3. Na ile języków przetłumaczono "Zdążyć z czasem na czas? Wymień te najbardziej egzotyczne?


Odpowiedzi należy przesyłać mailem do 28 października 2020 na adres mailowy gkaminski@ksiazka.net.pl  w tytule wpisując "Konkurs z książką "Zdążyć z czasem na czas" Jan Yager

Trzy wylosowane prawidłowe odpowiedzi zostaną nagrodzone poradnikiem Jan Yeger " Zdążyć z czasem na czas. Jak zarządzać własnym życiem w erze cyfrowej".

Redakcja Portalu Księgarskiego www.ksiazka.net.pl informuje o zakończeniu konkursu z książką "Zdążyć z czasem na czas" Jan Yager. Na konkurs napłynęło 90 odpowiedzi w tym 86 prawidłowych. Jury wylosowało 3 osoby, które prawidłowo odpowiedziały na zadane pytania.

Oto szczęśliwi nagrodzeni posługujący się mailami:

1. be2e7abd@interia.pl

2. madllen15@gmail.com

3. aliziom01@gmail.com


Nagrodzonym derdecznie gratulujemy!

Nagrody książkowe prześle Państwu współorganizator konkursu Wydawnictwo Studio Emka z Warszawy

 

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się