Konkurs z najnowszym  kryminałem Kalentofta "Patrz , jak spadam"

Konkurs z najnowszym kryminałem Kalentofta "Patrz , jak spadam"

Konkurs z najnowszym kryminałem Kalentofta "Patrz , jak spadam"

Udostępnij

Redakcja Portalu Księgarskiego www.ksiazka.net.pl oraz Dom Wydawniczy REBIS zapraszają Państwa do wzięcia udziału w konkursie poświęconym powieści kryminalnej autorstwa Monsa Kalentofta pt. "Patrz, jak spadam". Historia jakiej nie znacie - skorumpowana i okrutna.

Nota o książce:

Zaginiona nastolatka i ojciec, który nigdy nie przestał jej szukać

Majorka – mekka turystów, raj na ziemi. Miejsce upragnionych wakacji młodzieży z całego świata, która chce zakosztować wolności i szalonych imprez. Tak myślała także szesnastoletnia Emme, córka Tima Blancka. Niestety wymarzona Palma okazała się śmiertelnie niebezpieczna.

Po trzech latach od zaginięcia Emme Tim nadal szuka córki. Poprzysiągł, że nigdy nie przestanie. Ta przysięga rozbiła jego małżeństwo i sprowadziła go do Palmy, gdzie mieszka i zarabia na życie jako prywatny detektyw.

Kiedy Tim dostaje zlecenie śledzenia żony zamożnego biznesmena, nieoczekiwanie odkrywa drugą twarz Palmy. Okazuje się, że za blichtrem wakacyjnego raju kryje się ciemność, w której Tim dostrzega cień córki. Ryzykując własne życie, rusza na poszukiwanie prawdy o tym, co ją spotkało.

Kilka słów o autorze:

Mons Kallentoft, Urodził się w 1968 roku, dorastał w okolicach Linköpingu, a obecnie mieszka na Majorce. Zdobył uznanie czytelników i krytyków dzięki swoim powieściom kryminalnym  Jego książki przetłumaczono na trzydzieści języków i sprzedano w ponad dwóch i pół miliona egzemplarzy.

Nakładem Domu Wydawniczego REBIS do tej pory ukazały się: Ofiara w środku zimy, Śmierć letnią porą, Jesienna sonata, Zło budzi się wiosną, Piąta pora roku, Wodne anioły, Duchy wiatru, Ziemna burza, Łowcy ognia, Zapach diabła oraz Na imię mi Zack i Leon (z Markusem Luttemanem).
 
 
Pytania konkursowe:

1. Kiedy debiutował Kalentoft i jaką nagrodę otrzymał za swój debiut?

2. Jakie imię i nazwisko nosi główna bohaterka serii jego książek kryminalnych, podaj ile filmów jej poświęcono?

3. Podaj imię i nazwisko szwedzkiego Wydawcy i redaktorki jego książek?

 

W związku z niejasnym pytaniem 3, w którym chodzi o szwedzkiego wydawcę przedłużamy konkurs o tydzień, tj. do 12 marca br.

Odpowiedzi należy przesyłać mailem do 5 marca 2021 na adres mailowy gkaminski@ksiazka.net.pl  w tytule wpisując "Konkurs z najnowszym  kryminałem Kalentofta "Patrz , jak spadam" ". Prosimy także o podanie swojego imienia, nazwiska oraz adresu, na jaki ma zostać przesłana nagroda. Trzy wylosowane prawidłowe odpowiedzi zostaną nagrodzone najnowszym kryminałem Monsa Kalentofta pt. "Patrz, jak spadam".

 

Redakcja Portalu Księgarskiego www.ksiazka.net.pl informuje o zakończeniu konkursu  z "najnowszym  kryminałem Kalentofta "Patrz , jak spadam" Na konkurs napłynęły 91 odpowiedzi w tym 72 prawidłowe. Jury wylosowało 3 osoby, które prawidłowo odpowiedziały na zadane pytania.

Oto szczęśliwi nagrodzeni posługujący się mailami:

1. magda-17_17@o2.pl

2. merolia@wp.pl

3.kuczanka@tlen.pl


Nagrodzonym derdecznie gratulujemy!

Nagrody książkowe prześle Państwu współorganizator konkursu Dom Wydawniczy REBIS z Poznania

 

 

 

Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się