Konkurs z publikacją Miki Brzezińskiej "Osiągnij to!"

Konkurs z publikacją Miki Brzezińskiej "Osiągnij to!"

Konkurs z publikacją Miki Brzezińskiej "Osiągnij to!"

Udostępnij

Redakcja Portalu Księgarskiego www.ksiazka.net.pl oraz Wydawnictwo Studio EMKA z Warszawy zapraszają Państwa do wzięcia udziału w konkursie poświęconym publikacji Miki Brzezińskiej i Danieli Pierre-Bravo pt. "Osiągnij to!. Poznaj swoją wartość i zbuduj karierę w wieku 20 lat i później".

Opinia o książce: 

Idealny poradnik dla kolejnego pokolenia kobiet, które będą rządzić światem – czy to z własnego biura w redakcji, z sali konferencyjnej czy rządowych gabinetów.
Valerie Jarrett, była urzędniczka rządowa na stanowisku: starszy doradca prezydenta Obamy

W morzu rozmów o sile kobiet Mika Brzezinski wyróżnia się bezpośredniością, asertywnością oraz praktycznością. W książce Osiągnij to! wskazuje kobietom skuteczne sposoby zdobywania pracy. To niezastąpiony poradnik.
Laura Brown, redaktor naczelna magazynu „InStyle”

Ten szczery, bezpośredni poradnik pozwoli ci zaoszczędzić masę czasu! Mika i Daniela dzielą się sekretami, które przydadzą się każdej młodej kobiecie rozpoczynającej ścieżkę kariery. Dzięki nim dowiesz się, jak osiągnąć sukces.
Barbara Corcoran, potentatka handlu nieruchomościami oraz współprowadząca programu Shark Tank w stacji ABC

Tworzenie idealnego CV, rozmowy kwalifikacyjne i budowanie sieci kontaktów to dopiero początek. Jak jednak masz postępować, gdy zdobędziesz już wymarzoną pracę? I co zrobić, jeśli po pewnym czasie okaże się, że marzyłaś o czymś innym? Autorka bestsellerów z list „New York Timesa” Mika Brzezinski oraz producentka programu Morning Joe Daniela Pierre-Bravo napisały idealny poradnik dla kobiet, które chcą nadać dynamikę swojej karierze.

Książka Osiągnij to! zawiera wnikliwe wywiady z gwiazdami branży medialnej, modowej oraz biznesowej. To praktyczny przewodnik po zawiłych ścieżkach kariery, który nie tylko pozwoli ci otrzymać upragnione stanowisko, ale również pokaże, jak negocjować wypłatę, walczyć o awans czy upewnić się, że naprawdę robisz to, co kochasz.

O autorkach:

Mika Brzezinski ‒ współprowadząca programu Morning Joe, prezenterka stacji MSNBC i autorka takich bestsellerów „New York Timesa”, jak Znaj swoją wartość, All Things at Once oraz Obsessed. Jest również stypendystką naukową na Harvard Institute of Politics oraz matką dwóch córek.

Daniela Piere-Bravo ‒ producentka programu Morning Joe w stacji MSNBC oraz współautorka NBC News Digital Know Your Value.


Pytania konkursowe:

 

1. Kim był ojciec Miki?
2. Co Mika nazywa kardynalnym błądem w oczekiwaniach "milenialsów" od rynku pracy?
3.
W jakim programie telewizyjnym zdobywała doświadczenie Mika Brzezińska?


Odpowiedzi należy przesyłać mailem do 22 maja 2021 na adres mailowy gkaminski@ksiazka.net.pl  w tytule wpisując "Konkurs z publikacją Miki Brzezińskiej "Osiągnij to!"". Prosimy także o podanie swojego imienia, nazwiska oraz adresu, na jaki ma zostać przesłana nagroda. Trzy wylosowane prawidłowe odpowiedzi zostaną nagrodzone publikacją Miki Brzezińskiej i Danieli Pierre-Bravo pt. "Osiągnij to!.


Redakcja Portalu Księgarskiego www.ksiazka.net.pl informuje o zakończeniu konkursu z publikacją Miki Brzezińskiej "Osiągnij to!". Na konkurs napłynęły 51 odpowiedzi w tym 46 prawidłowych. Jury wylosowało 3 osoby, które prawidłowo odpowiedziały na zadane pytania.

Oto szczęśliwi nagrodzeni posługujący się mailami:

1. mnurgacz@gmail.com

2. gosiaczek@zoltan.pl

3. sylwiagilewska@wp.pl


Nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Nagrody książkowe prześle Państwu współorganizator konkursu wydawnictwo Studio EMKA

 

 

 

 

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się