Konkurs ze "Świadomym sukcesem w 9 wymiarach" Davida E. Nielsona

Konkurs ze "Świadomym sukcesem w 9 wymiarach" Davida E. Nielsona

Konkurs ze "Świadomym sukcesem w 9 wymiarach" Davida E. Nielsona

Udostępnij

Redakcja Portalu Księgarskiego www.ksiazka.net.pl oraz Wydawnictwo Studio EMKA z Warszawy zapraszają Państwa do wzięcia udziału w konkursie poświęconym publikacji Davida E. Nielsona "Świadomy sukces w 9 wymiarach". Książkę przetłumaczyła Małgorzata Małecka.

W tej książce David Nielson pomoże ci określić życiowy cel, który doprowadzi cię do świadomego sukcesu. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenia konsultanta biznesowego, doradcy indywidualnego i dyrektora ds. rozwoju organizacyjnego w Coors Brewing Company, Nielson stworzył praktyczny model osiągania sukcesu na przykładach wziętych z życia, niepozbawionych poczucia humoru ani dystansu do siebie. Jego bezpośredniość sprawia, że potrafi nawiązać kontakt z publicznością na całym świecie – zarówno w praktyce, jak i na kartach tej przełomowej książki.

Na początku własnej drogi do sukcesu skorzystaj z interaktywnego modelu, będącego premią dla czytelników. Osiągając dzięki niemu pełną samoświadomość, stworzysz indywidualny plan działania, którego zwieńczeniem będzie świadomy sukces.

Jeśli znudziło cię stosowanie w życiu zawodnej metody prób i błędów, zacznij czytać tę książkę i...

Już dziś rozpocznij drogę do świadomego sukcesu!

Osobisty i zawodowy sukces we współczesnej przeludnionej i silnie konkurencyjnej
gospodarce zależy od tego, czy potrafisz odpowiedzieć na poniższe pytania:

- Jaki obrać cel, by osiągnąć świadomy sukces?
- Jak wykazać się determinacją w dążeniu do sukcesu?
- Jak pozytywnie wyróżnić się na tle innych?

W Świadomym sukcesie w 9 wymiarach David Nielson zdradzi ci tajemnicę, w jaki sposób odpowiedzi na te pytania prowadzą do odniesienia świadomego sukcesu!

Opinie o książce:

To lektura obowiązkowa dla każdego, kto chce wieść życie pełne udanych, owocnych i korzystnych dla obu stron relacji, zarówno zawodowych, jak i osobistych. -
JeffEFF Gubala, wiceprezes ds. funduszy powierniczych i zarządzania rachunkami Westwood Holdings Co.

Gorąco polecam tę książkę jednostkom i grupom – to skuteczne narzędzie budowania samoświadomości oraz temat do wspólnych dyskusji. -dr Faye W. Gilbert, dziekan wydziału biznesu, Uniwersytet Południowego Missisipi

Wskazówki zawarte w tej książce ułatwią czytelnikowi osiągnięcie celu, podobnie jak mnie pomogło każde ze spotkań z Davidem Nielsonem.- dr Kathryn King, wiceprezes ds. badań klinicznych Levo Therapeutics, Inc.

Ta książka zawierająca diagnozę świadomego sukcesu to lektura obowiązkowa dla każdego, kto współcześnie zajmuje się biznesem, ale także dla tych wszystkich, którzy chcą kierować własnym życiem.- Michael J. Menard, prezes The Gensight Group Inc.

Kilka słów o autorze:

David Nielson & Associates (DNA) to firma doradcza specjalizująca się we wdrażaniu strategii biznesowych oraz szeroko zakrojonych zmian organizacyjnych. Edukujemy, szkolimy i doradzamy organizacjom w kreowaniu oraz podtrzymywaniu kultury otwartej na zmiany, by zwiększyć powodzenie w ich wdrażaniu.

David Nielson ma za sobą ponad trzy dekady doświadczeń korporacyjnych z kręgu firm należących do Fortune 500 oraz indywidualnych szkoleń dotyczących zarządzania zmianą w organizacji, rozwoju przywództwa i innych. Wspierał wdrażanie szeroko zakrojonych zmian związanych z ERP, fuzjami, restrukturyzacją czy koniecznością zmian kulturowych. Prowadził szkolenia w ramach PMI, projektu World, Chief Executive Network, Management Resources Association, TEC, Training Director’s Forum oraz Alliance of Organizational System Designers. Jest współzałożycielem oddziału Organizational Development Network w Denver. David angażuje się również w działalność lokalnej społeczności, działał w zarządzie Red Rocks Community College, National Pain Foundation; jest również byłym prezesem zarządu Colorado Boys’ Ranch.

Pytania konkursowe:

1. Podaj dwie najważniejsze osoby, którym dedykował swoją książkę David E. Nielson?
2. Wymień tytuł tekstu cytowanego przez Nielsona w swojej książce, który opublikowany w 1899 roku inspirował potem wiele pokoleń naukowców i studentów? 
3. Co wymienia Nielson jako najważniejszą zasadę w przesłaniu swojego sukcesu?


Odpowiedzi należy przesyłać mailem do 12 listopada 2021 na adres mailowy gkaminski@ksiazka.net.pl  w tytule wpisując "Konkurs ze Świadomym sukcesem w 9 wymiarach Davida E. Nielsona ". Prosimy także o podanie swojego imienia, nazwiska oraz adresu, na jaki ma zostać przesłana nagroda. Trzy prawidłowe wylosowane odpowiedzi zostaną nagrodzone publikacją Davida E. Nielsona pt. "Świadomy sukces w 9 wymiarach. Wszystko zależy od Ciebie?"

Redakcja Portalu Księgarskiego www.ksiazka.net.pl informuje o zakończeniu konkursu ze "Świadomym sukcesem w 9 wymiarach" Davida E. Nielsona. Na konkurs napłynęły 46 odpowiedzi w tym 41 prawidłowych. Jury wylosowało 3 osoby, które prawidłowo odpowiedziały na zadane pytania.

Oto szczęśliwi nagrodzeni posługujący się mailami:

1. sonia.sniatala@gmail.com

2. kontakt.dail@gmail.com

3. kamilka@glodek.plNagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Nagrody książkowe prześle Państwu współorganizator konkursu wydawnictwo Studio EMKA

 

 

 

 

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się