Korposzczury. Dlaczego praca w korporacji stała się dobijająca?

Korposzczury. Dlaczego praca w korporacji stała się dobijająca?

Korposzczury. Dlaczego praca w korporacji stała się dobijająca?

Udostępnij

Świat bezsensownych szkoleń, pseudokołczingowych warsztatów czy szkodliwego dla psychiki mitu wielkiego sukcesu osobistego stał się nowym obiektem dziennikarskiego śledztwa Dana Lyonsa, autora bestsellerowego "Fakapu".

 Autor „Korposzczurów”  opisuje absurdy pracy w korporacjach, nie kryjąc przerażenia tym jaka czeka nas zawodowa przyszłość. Lyons odkrywa też jasne strony pracy korporacjach idących nowymi ścieżkami. Drogą do sukcesu nie musi być pracocholizm, a część firm zaczyna rozumieć, że zadowolenie pracowników przekłada się na sukces finansowy firmy.

 O książce napisała Autorka strony "Korposzczur płakał jak czelendżował"- jednej z największych stron poświęconych pracy w Korporacjach w Polsce:
"Autor bezbłędnie punktuje korpoiluzję dopracowywaną latami przez haerowców. Ta ksiażka to detoks od świata asapów, deadlajnów i korpolengłydżu. Zdiagnozuje źródła Twojej frustracji. Pozwoli Ci wrócić do biura z poczuciem zrozumienia mechanizmow rządzących korpoświatem oraz- przynajmniej ironicznym- uśmiechem."

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się