Kreatywna Europa- Projekty współpracy europejskiej 2024

Kreatywna Europa- Projekty współpracy europejskiej 2024

Kreatywna Europa- Projekty współpracy europejskiej 2024

Udostępnij

Projekty współpracy europejskiej 2024, spotkania informacyjne online w listopadzie. Creative Europe Desk Polska zaprasza  do udziału w spotkaniach informacyjnych.
W związku z otwartym naborem wniosków w ramach obszaru Projekty współpracy europejskiej Creative Europe Desk Polska zaprasza  do udziału w spotkaniach informacyjnych, które odbędą się w dwóch terminach 
W trakcie spotkań przedstawimy aktualne wytyczne i priorytety na 2024 rok, omówimy procedurę aplikowania, podpowiemy jakich błędów unikać oraz wskażemy zmiany względem poprzednich naborów.
 
Projekty współpracy europejskiej to obszar adresowany do podmiotów posiadających osobowość prawną, które są zarejestrowane w kraju biorącym udział w programie Kreatywna Europa. Na wsparcie mogą liczyć międzynarodowe projekty kulturalne, które przyczyniają się m.in. do międzyna­rodowego obiegu dzieł i twórców oraz budowania publiczności,  włączania społecznego poprzez kulturę i sztukę, cyfryzacji i wdrażania technologii w kulturze czy budowania potencja­łu sektorów.
 

Termin składania wniosków o dofinansowanie w ramach obszaru Projekty współpracy europejskiej upływa  23 stycznia 2024 roku o godz. 17.00.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Szczegółowe informacje oraz formularze zapisów na :

Zapraszamy do udziału! 

 


W listopadzie odbędą się także warsztaty online dla wnioskodawców z zakresu poprawnego wypełniania wniosków i budowania trwałych partnerstw międzynarodowych. Więcej informacji już wkrótce!

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się