"Leki z roślinnej apteki" Karoliny i Macieja Szaciłło już w księgarniach!

"Leki z roślinnej apteki" Karoliny i Macieja Szaciłło już w księgarniach!

"Leki z roślinnej apteki" Karoliny i Macieja Szaciłło już w księgarniach!

Udostępnij

12 listopada do księgarń trafiła najnowsza książka Karoliny i Macieja SzaciłłoLeki z roślinnej apteki! W swojej książce Karolina i Maciej Szaciłło podpowiadają, jak wykorzystać zioła, przyprawy, warzywa i owoce, które znajdują się w niemal każdej kuchni, jako naturalne leki!

 

Dowiesz się, jak przeciwdziałać bezsenności, jakich ziół użyć, by złagodzić objawy grypy i bóle miesiączkowe. Poznasz zasady, które wspomogą proces trawienia, a także naturalne sposoby na bóle głowy i obrzęki. W każdym rozdziale autorzy przedstawiają minimum cztery–pięć sprawdzonych wskazówek, preparatów roślinnych, masaży olejowych. Wybierz metodę najlepszą dla ciebie, która dzięki leczniczej mocy roślin złagodzi twoje dolegliwości!

Lekarstwa prosto od Matki Natury!

Z roku na rok zwiększa się sprzedaż i spożycie leków dostępnych bez recepty oraz suplementów diety. Stosuje je aż 89 procent dorosłych Polaków. Najczęściej są to środki przeciwbólowe i przeciwzapalne oraz łagodzące objawy przeziębienia.

Tymczasem wiele z nich z powodzeniem można zastąpić naturalnymi specyfikami.

W książce Leki z roślinnej apteki Karolina i Maciej Szaciłło dzielą się sposobami na wzmocnienie odporności, a także zwalczanie przeziębienia i grypy. Dowiesz się, jak w naturalny sposób podnieść poziom energii, a jak poprawić trawienie. Znajdziesz tu też remedia na ból głowy, objawy stresu i wiele innych przypadłości.

To książka, która obowiązkowo powinna się znaleźć w każdym domu. Natura ma bowiem lekarstwa na większość dolegliwości. Sztuka polega na tym, żeby je odnaleźć.

Kilka słów o autorach:

Karolina i Maciej Szaciłło Ona, dziennikarka, na co dzień pisze reportaże społeczne i wywiady. Jest nauczycielką technik oddechowych i medytacji. On – kucharz wegetariański, pasjonuje się dietetyką, medycyną Wschodu (szczególnie ajurwedą) i jogą. Razem prowadzą bloga o zdrowym sposobie na życie (www.medytujemy.pl), warsztaty i detoksy wyjazdowe. W swojej pracy łączą współczesne zdobycze dietetyki ze starożytną mądrością medycyny Wschodu. Pojawiają się na antenie popularnych programów telewizyjnych. Wspólnie piszą książki w tym m.in. bestsellerowe Karolina na detoksie, Jedzenie, które leczy i Zdrowa tarczyca. Twoja droga do równowagi hormonalnej.

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się