Literacki Piknik nad Wisłą , Warszawa 2018,

Literacki Piknik nad Wisłą , Warszawa 2018,

Literacki Piknik nad Wisłą już za nami

Udostępnij

 

Za nami druga edycja Literackiego Pikniku nad Wisłą! Od piątku do niedzieli Bulwary Wiślane były miejscem spotkań z książką i pisarzami. 25 popularnych i cenionych autorów, bogata oferta przygotowana przez blisko 60 wystawców oraz atrakcje dla najmłodszych – tak wyglądał Literacki Piknik nad Wisłą! Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami!

 

 

 

Upalna pogoda nie odstraszyła warszawiaków i turystów zainteresowanych literaturą piękną, popularnonaukową, reportażem, literaturą dla dzieci i młodzieży, komiksami, poradnikami i przewodnikami, a także grami planszowymi.

Na Bulwarach Wiślanych gościli m.in.: prof. Jerzy Bralczyk, Jarosław Grzędowicz, Jakub Małecki, Witold Szabłowski, Katarzyna Miller, Wojciech Chmielarz, Grzegorz Kalinowski, Sławomir Koper, Rafał Kosik, Beata Sadowska, Grzegorz Kapla, Karolina i Maciek Szaciłło, Marek Weiss, Grzegorz Gortat, Natalia Hołownia i Michał Cessanis.

Literacki Piknik nad Wisłą był też wyjątkową okazją, by spotkać się z autorami nagrodzonymi w 11. edycji Nagrody Literackiej m.st. Warszawy. Byli z nami: Ernest Bryll, Jakub Żulczyk, Anna Bikont, Magdalena Tulli oraz w imieniu Marii Bigoszewskiej – Eugeniusz Tkaczyszyn-Dycki.

Spotkania poprowadzili: Jerzy Kisielewski i Marek Przybylik oraz członkowie jury Nagrody Literackiej m.st. Warszawy: Grażyna Borkowska, Rafał Skąpski, Anna Maria Czernow, Krzysztof Masłoń i Janusz Drzewucki.

Partnerem wydarzenia było Miasto Stołeczne Warszawa.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami! Wydawcom za świetną ofertę, autorom i prowadzącym za niezapomniane spotkania, a publiczności za spędzenie weekendu na Literackim Pikniku nad Wisłą! Do zobaczenia!


Organizatorzy:      

 

                         

 

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się