Literacki Piknik nad Wisłą  2018

Literacki Piknik nad Wisłą 2018

Literacki Piknik nad Wisłą rozpoczęty!

Udostępnij

Szanowni Państwo, zapraszamy w imieniu Muratora Expo na Bulwar Jana Karskiego na wysokości Zamku Królewskiego! Od dziś do niedzieli (8-10 czerwca) goszczą tam książki i pisarze. Spotkania z popularnymi i cenionymi autorami, bogata oferta wydawnictw oraz liczne atrakcje dla najmłodszych – a to wszystko w jednej z najatrakcyjniejszych, rekreacyjnych  przestrzeni Warszawy!

Na plenerowej scenie na barce na Wiśle pojawią się znani i lubiani autorzy, a po spotkaniach można liczyć na autografy. Wśród gości m.in.: prof. Jerzy Bralczyk, Jarosław Grzędowicz, Jakub Małecki, Witold Szabłowski, Katarzyna Miller, Wojciech Chmielarz, Grzegorz Kalinowski, Sławomir Koper, Rafał Kosik, Beata Sadowska, Grzegorz Kapla, Karolina i Maciek Szaciłło, Marek Weiss, Grzegorz Gortat, Natalia Hołownia, Michał Cessanis.

Literacki Piknik nad Wisłą jest też wyjątkową okazją, by spotkać się z autorami nagrodzonymi w 11. edycji Nagrody Literackiej m.st. Warszawy. Będą z nami: Ernest Bryll, Jakub Żulczyk, Anna Bikont, Magdalena Tulli oraz Maria Bigoszewska.

Spotkania prowadzą: Jerzy Kisielewski, Marek Przybylik oraz członkowie jury Nagrody Literackiej m.st. Warszawy.

Program: http://www.muratorexpo.pl/targi/literacki-piknik-nad-wisla/program/  

Literacki Piknik nad Wisłą jest dla warszawiaków i turystów świetną okazją do zapoznania się z ofertą wydawców i zakupu książek w atrakcyjnych cenach w wyjątkowej, nadwiślańskiej scenerii.Na Pikniku prezentują się m.in. wydawcy literatury pięknej, popularnonaukowej, reportażu, literatury dla dzieci i młodzieży, komiksów, książek artystycznych, albumów, poradników i przewodników, a także wydawcy gier. Na Bulwarach można też kupić książki autorów nominowanych do tegorocznej Nagrody Literackiej m.st. Warszawy.

Lista wystawców: http://www.muratorexpo.pl/targi/literacki-piknik-nad-wisla/wystawcy-2018/  

Zapraszamy na Bulwar Jana Karskiego (odcinek na wysokości Zamku Królewskiego) od piątku do niedzieli! Wstęp wolny!

Tu bije serce stolicy!

Więcej informacji na FB wydarzenia https://www.facebook.com/events/249324625812042/


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się