Jedność - Wakacje z książkami
"Mądrość zwycięzców",  część druga - przedsprzedaż!

"Mądrość zwycięzców", część druga - przedsprzedaż!

"Mądrość zwycięzców", część druga - przedsprzedaż!

Udostępnij

Wydawnictwo Stusio EMKA anonsuje kolejną premierę. Będzie to "Mądrość zwycięzców cześć 2” w przedsprzedaży jest do 9.10, do godziny 15:00, o  (30% tańsza).

Ucząc się, zmieniasz swoje życie.

Ucząc kogoś, zmieniasz jego życie.

Ale gdy uczysz kogoś, jak uczyć, zmieniasz cały świat.

Prasowe i internetowe felietony Jima Stovalla, publikowane już drugą dekadę pod wspólnym tytułem Mądrość zwycięzców, są czytane i analizowane na całym świecie. Ich pierwszy książkowy wybór ukazał się po niezwykłym sukcesie powieści Stovalla Bezcenny dar i tuż po jej filmowej adaptacji, wyprodukowanej przez wytwórnię 20th Century Fox.

W polskim przekładzie tom Mądrość zwycięzców. Umysł wart miliony wydany został przez Studio EMKA w 2017 roku. Obecnie – dzięki książce zawierającej nowy zbiór felietonów Stovalla – dowcip, wiedza i doświadczenie tego Autora, warte miliony dolarów, ponownie stają się dostępne także dla polskich czytelników.

Mądrość zwycięzców. Część druga to niepowtarzalne połączenie praktycznych wskazówek z duchową mądrością. Skomponowaną z krótkich tekstów, kolejną bestsellerową książkę Stovalla, skłaniającą do autorefleksji, można poznawać stopniowo, smakując jej treści i poddając się rosnącej sile ich oddziaływania.

Inni o Jimie Stovallu:

„Życie Jima Stovalla to dowód na skuteczność umysłu wartego miliony, w oczywisty sposób potwierdzające zasady opisane w jego książce. W charakterystycznym, przystępnym stylu Jim dzieli się z nami praktycznymi, cennymi wskazówkami i prezentuje narzędzia umożliwiające osiągnięcie sukcesu”.(Don Green, dyrektor wykonawczy Fundacji Napoleona Hilla

„Gdy Jim Stovall upowszechnia swoje dokonania – na przykład Bezcenny dar – czy to na deskach teatru, czy na DVD, i gdy ponadto są one włączane do szkolnego programu nauczania, podnosi się jakość życia i młodszych, i starszych osób”.(Donald J. Trump)

„Jim Stovall to jedna z najwybitniejszych i najbardziej inspirujących postaci swoich czasów – a może i wszech czasów. Jego przykład pokazuje, że można nieść dobro i dokonywać wielkich rzeczy pomimo przeciwności, które inni uznaliby za obezwładniające. To podnosi na duchu i inspiruje”.(Steve Forbes)

Kilka slów o autorze:

Odnosząc sukcesy jako pisarz, sportowiec, bankier inwestycyjny i przedsiębiorca, Jim Stovall boryka się zarazem z wyzwaniem, jakim wiele lat temu stała się dla niego utrata wzroku. W swoim niezwykłym życiu zdobył tytuł krajowego mistrza olimpijskiego w podnoszeniu ciężarów; napisał także ponad 30 książek. Jako współzałożyciel i prezes nagrodzonej Nagrodą Emmy stacji Narrative Television Network (NTN), bierze również udział w tworzeniu filmów i programów telewizyjnych dla 13 milionów niewidomych i słabo widzących Amerykanów oraz ich rodzin.

Miarą rangi osobistych i zawodowych osiągnięć Jima jest przyznany mu w 2000 roku tytuł Międzynarodowego Działacza Humanitarnego Roku; wśród laureatów tej prestiżowej nagrody znaleźli się między innymi Jimmy Carter, Nancy Reagan i Matka Teresa.

Tytuł: Mądrość zwycięzców. Część druga
Tytuł oryginału: Wisdom for Winners: Volume 2
Autor: Stovall Jim
Przekład: Adam Bukowski, Jacek Środa
Wydawca: Studsio EMKA
Miejsce i rok wydania: Warszawa, premiera: 10 października 2019
Wydanie: I
Objętość: 148 stron
Oprawa: miękka
Format: 145x210 mm
ISBN: 978-83-66142-09-1
Cena katalogowa: 34,90 zł
Cena przedszprzedaży: 24,43 zł

Podoba mi się, kupuję:

 

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się