Egmont Polska

Egmont Polska

Magazyn i książki Auta 3

Udostępnij

15. czerwca wejdzie na ekrany kin pełnometrażowy film animowany Auta 3. Wraz z premierą nakładem wydawnictwa Egmont ukażą się książki i czasopismo. Zapraszamy na tor wyścigowy i rywalizację o Puchar Złotego Tłoka. Miłośnicy warkotu silnika i spragnieni szybkich zwrotów akcji czytelnicy nie mogą tego przegapić! To lato należy do zmotoryzowanych!

W nowej serii książek przygotowanych specjalnie z okazji premiery kinowej najnowszego filmu Disney Pixar Auta 3 po raz pierwszy zobaczymy nową falę pojazdów, spotkamy się ze starymi faworytami i wraz z ulubioną przez publiczność wyścigówką nr 1 wyruszymy w niepowtarzalną podróż! W ofercie Egmont pojawi się kilka bardzo interesujących formatów książek: historia filmowa w obszernej 64-stronicowej wersji w twardej oprawie – „Auta 3. Kocham ten film”, oraz opowiadania „Auta 3. Złota księga”. Bogato ilustrowany przewodnik po bohaterach, nowych faktach i fascynujących miejscach akcji - „Auta 3. Przewodnik”. Natomiast „Auta 3. Wielki zeszyt filmowy” to pozycja, która pozwoli na samodzielne ożywienie świata z najnowszego filmu za pomocą kredek i naklejek. Warto też sięgnąć do klasycznych historii bazujących na poprzednich częściach filmu i poznać wcześniejsze przygody Zygzaka McQueena i pozostałych mieszkańców Chłodnicy Górskiej. Każdy chłopiec powinien przygotować się na ostrą jazdę i powrót do świata Aut.Tym razem legenda sportu motorowego, Zygzak McQueen, zostaje zepchnięty na boczny tor przez nową generację ultraszybkich aut, w tym rajdowca nowej generacji – Jacksona Sztorma. Wrócić do gry pomoże mu młoda, pełna zapału mechaniczka, Cruz Ramirez, która obmyśla autorski plan zwycięstwa. Jak zawsze będzie mu także służyć ekspercką poradą Hudson „Huragan” Hornet, legenda wyścigów. I choć na swojej drodze Zygzak napotka kilka niespodziewanych zakrętów, udowodni, że zdobywca Złotego Tłoka nie poddaje się tak łatwo! 

Nowe, kreatywne wydanie specjalne magazynu Auta 3. Rysunkowo również nawiązuje do animacji. W czasopiśmie czytelnicy, oprócz opowieści o szalonej wyścigówce, która nigdy się nie poddaje, znajdą wiele interesujących i kreatywnych zadań do rozwiązania, jak również mnóstwo ciekawych porad dla małych artystów. Do numeru zostaną dołączone kredki. Z takim wyposażeniem książek i magazynu każdy czytelnik będzie mógł wziąć udział w tym niesamowitym wyścigu. Czytanie nigdy nie było tak ekscytujące!

Auta 3 to najbardziej wyczekiwana premiera filmowa tego roku. Bohaterowie tego hitu od 2006 podbijają serca chłopców i stale goszczą w ich domach. Pierwsza część Auta przyciągnęła do kin ponad 400 tysięcy widzów, a Auta 2 już ponad milion!

Wytwórnie Pixar Animation Studios i Walt Disney Pictures przygotowały i tym razem emocjonującą animację. Auta 3 to film twórców „Gdzie jest Dory” i „W głowie się nie mieści”, co stanowi bardzo dobrą rekomendację i można być pewnym, że będzie on wydarzeniem jak inne premiery Disneya i Pixara. Głos głównym bohaterom w polskiej wersji językowej filmu podkładają między innymi: Piotr Adamczyk jako Zygzak McQueen, Marian Opania jako Złomek, Antoni Pawlicki jako Jackson Sztorm. Pozostałym bohaterom głosu udzielają, m.in.: Wojciech Malajkat, Piotr Gąsowski, Dorota Segda, Dorota Stalińska, Emilia Krakowska czy Adam Ferency.

Polski zwiastun filmu: https://www.youtube.com/watch?v=rLu4WtYmjWA.

Pełna oferta wydawnictwa Egmont w księgarni www.Egmont.pl.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się