Spotkania on-line: "Matchmaking with Creative Europe"

Spotkania on-line: "Matchmaking with Creative Europe"

"Matchmaking with Creative Europe" - spotkania online na rzecz nawiązania międzynarodowych partnerstw w sektorze kultury

Udostępnij

Zapraszamy serdecznie do udziału w jednym z trzech spotkań online „Matchmaking with Creative Europe” dla organizacji poszukujących partnerów do realizacji międzynarodowych projektów w programie Kreatywna Europa komponent Kultura.

Matchmaking with Creative Europe” to cykl trzech spotkań online dla przedstawicieli organizacji sektorów kultury i kreatywnego, zainteresowanych podjęciem współpracy międzynarodowej i poszukujących organizacji partnerskich do realizacji projektów w komponencie Kultura programu Kreatywna Europa.

Międzynarodowe spotkania online „Matchmaking with Creative Europe” są realizowane w partnerstwie Desków komponentu Kultura i adresowane do reprezentantów sektorów kultury i kreatywnego z dwunastu krajów: Chorwacja, Czechy, Finlandia, Grecja, Niemcy, Polska, Portugalia, Słowenia, Szwecja, Tunezja, Ukraina i Węgry.

Celem spotkań jest stworzenie przedstawicielom organizacji kultury i sektora kreatywnego przestrzeni do nawiązania kontaktów i partnerstw międzynarodowych do realizacji projektów w ramach programu Kreatywna Europa komponent Kultura.


W ramach cyklu spotkań online przewidziano trzy odrębne sesje networkingowe:

  • 13 października 2020 r., godz. 10:00-12:00 (CET) – „Digitalisation in culture”
  • 5 listopada 2020 r., godz. 10:00-12:00 (CET) – „Gender equality in arts”
  • 26 listopada 2020 r., godz. 10:00-12:00 (CET) – „Green culture”.

Podczas sesji każdy z uczestników będzie mieć możliwość zaprezentowania swojej organizacji i pomysłu na projekt, a także wymiany doświadczeń i dobrych praktyk, m.in. w kontekście tematyki spotkań oraz funkcjonowania sektorów w czasie pandemii COVID-19.


Ze względu na dużą liczbę krajów uczestniczących w wydarzeniach, a zarazem ograniczoną liczbę miejsc dla uczestników z każdego z dwunastu państw, wszystkie zainteresowane uczestnictwem osoby proszone są w pierwszej kolejności o dokonanie wyboru, w którym ze spotkań chcą wziąć udział – spotkania zostały podzielone według tematów wiodących przyszłych projektów:

  • 13 października 2020 r., godz. 10:00-12:00 (CET) – „Digitalisation in culture”
  • 5 listopada 2020 r., godz. 10:00-12:00 (CET) – „Gender equality in arts”
  • 26 listopada 2020 r., godz. 10:00-12:00 (CET) – „Green culture”.

Ponadto, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, tylko wybrani na podstawie zgłoszeń uczestnicy wezmą udział w spotkaniach. Decydować będą pomysł na projekt w ramach wybranego tematu wiodącego oraz motywacja do nawiązania partnerstwa międzynarodowego w ramach krajów uczestniczących w wydarzeniu.
Tylko jedna osoba z danej organizacji może wziąć udział w wydarzeniu.


Aby zgłosić chęć udziału w jednym z trzech spotkań, należy wypełnić formularz rejestracyjny pod adresem: https://forms.gle/wDXLkaExS13veVPJ7.

Zapisy na każde ze spotkań trwają do 4 października 2020 r.

Wybrani uczestnicy otrzymają potwierdzenie udziału w spotkaniach do 9 października 2020 r.


Wydarzenie będzie realizowane w całości w języku angielskim i nie będzie zapewnione tłumaczenie na języki krajów uczestniczących w spotkaniach.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.


Wydarzenie jest współorganizowane przez Deski komponentu Kultura z następujących państw: Chorwacja, Czechy, Finlandia, Grecja, Niemcy, Polska, Portugalia, Słowenia, Szwecja, Tunezja, Ukraina i Węgry.
Gospodarzem spotkań jest Creative Europe Desk Ukraine.

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się