Międzynarodowe Targi Książki dla Dzieci w Bolonii w czerwcu

Międzynarodowe Targi Książki dla Dzieci w Bolonii w czerwcu

Międzynarodowe Targi Książki dla Dzieci w Bolonii w czerwcu

Udostępnij

Organizatorzy Międzynarodowych Targów Książki dla Dzieci w Bolonii ogłosili, że ich wiosenna edycja – wzorem Targów Książki w Londynie – zostanie przeniesiona na czerwiec. 58. edycja jednej z najważniejszych imprez branżowych w dziedzinie książki i ilustracji dziecięcej odbędzie się między 14-17 czerwca.

Wierzymy, że te nowe terminy dadzą nam cenną okazję do ponownego branżowego spotkania. Jak każdy wie, Bolonia jest cudowna w kwietniu i jeszcze lepsza w czerwcu!” – czytamy w komunikacie.

Ponadto ogłoszono rozszerzenie oferty podstawowej o ogólnodostępną konferencję wydawniczą pod hasłem BolognaBookPlus, która ma być „globalną sceną do debaty na gorące tematy, które stały się jeszcze istotniejsze z powodu pandemii”.

Jak powiedziała Elena Pasoli, wieloletnia dyrektor targów w Bolonii: „Pracujemy nadal w wyjątkowych czasach, a przemysł książkowy po raz kolejny udowodnił, że jest niezwykle odporny”.

[źródło: rynek-ksiazki.pl]


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się