Ogólnopolska Izba Księgarń
Międzynarodowe Targi Książki w Londynie ruszają we wtorek

Międzynarodowe Targi Książki w Londynie ruszają we wtorek

Międzynarodowe Targi Książki w Londynie ruszają we wtorek

Udostępnij

Dwunastego marca rozpoczną się Międzynarodowe Targi Książki w Londynie. Na polskim stoisku narodowym, organizowanym przez Instytut Książki, swoją ofertę będzie prezentować 26 wystawców. Odwiedzający będą także mogli zapoznać się z nowościami wydawniczymi z katalogu „New Books from Poland”, przeglądem książek z programu PTCP, a także międzynarodowymi wydaniami dzieł Gustawa Herlinga-Grudzińskiego oraz materiałami promocyjnymi na temat pisarza, którego rok obchodzimy w 2019.

Podczas targów swoją premierę będzie miał także wiosenny dodatek do katalogu „New Books from Poland”, w którym znalazły się prezentacje pięciu książek: Królestwa Szczepana Twardocha, Nad Zbruczem Wiesława Helaka, Nikt nie idzie Jakuba Małeckiego, Rzeczy, których nie wyrzuciłem Marcina Wichy oraz Górecki. Upór i geniusz Marii Wilczek-Krupy.

13 marca o godz. 18:00 na University College London odbędzie się dyskusja na temat książki Being Poland: A New History of Polish Literature and Culture since 1918 z udziałem współredaktorki, prof. Joanny Niżyńskiej z Indiana University Bloomington oraz jednego z autorów, dr hab. Artura Grabowskiego z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Targi książki w Londynie potrwają do 14 marca.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się