„Kobieta w oknie” , A.J.Finn

„Kobieta w oknie” , A.J.Finn

Milion sprzedanych egzemplarzy na świecie. Autor „Kobiety w oknie” w Polsce!

Udostępnij

Autor najpopularniejszego thrillera roku w Polsce! Już w maju przyjedzie do Polski autor światowego hitu – powieści „Kobieta w oknie” – A.J. Finn.

Jego debiut szturmem zdobył listy bestsellerów. W ciągu dwóch miesięcy od premiery na świecie sprzedało się ponad 1 000 000 egzemplarzy, a powieść nadal okupuje listy bestsellerów. „Kobieta w oknie” jako pierwszy debiut od lat trafiła też na #1 listy „New York Timesa”. W Polsce od dnia premiery sprzedało się już 100 000 egzemplarzy.

A.J. Finn przez lata zmagał się z ciężką depresją i innymi problemami psychicznymi. Niszczyły one wszelakie aspekty jego życia – studia, pracę, związki… W końcu w 2015 roku został prawidłowo zdiagnozowany (zaburzenia afektywne dwubiegunowe) i podjął efektywne leczenie. 1,5 miesiąca później zaczął pisać „Kobietę w oknie”, powieść, w której bohaterka również zmaga się z zaburzeniami. Powieść stała się elementem terapii, a następnie zamieniła się w jeden z najgorętszych hitów sezonu. Jednym słowem: sukces.

Nota o książce:

Czy zawsze można wierzyć własnym oczom? Anna Fox straciła wszystko: szczęśliwą rodzinę, pracę oraz zdrowie. Od miesięcy nie postawiła stopy za progiem domu. Całe dnie spędza w Internecie, przed telewizorem lub szpiegując sąsiadów za pomocą aparatu fotograficznego. Pozbawiona własnego życia coraz bardziej zaczyna przeżywać cudze… Najwięcej uwagi poświęca Russellom, rodzinie nowej w tej okolicy i tak podobnej do tej, którą jeszcze niedawno sama miała. Jednak pewnej nocy widzi coś, czego nie powinna oglądać. Jej świat się rozpada, a na jaw wychodzą szokujące sekrety. Co jest prawdą, a co zmyśleniem? Kto jest w niebezpieczeństwie, a kto panuje nad sytuacją?

Program pobytu A.J. Finna jest napięty. Będzie uczestniczył w Warszawskich Targach Książki oraz w Festiwalu Apostrof (Warszawa i Katowice).

Zachęcamy do wywiadów z autorem. Przeprowadzenie wywiadu będzie możliwe między 18 a 23 maja. Data, godzina i miejsce do ustalenia w zależności od możliwości logistycznych i grafiku autora. Pozostajemy do dyspozycji w sprawie egzemplarzy recenzenckich, konkursowych oraz zdjęć A.J. Finna.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się