Empik z nagrodą e-Commerce Polska Awards 2020

Empik z nagrodą e-Commerce Polska Awards 2020

Empik z nagrodą e-Commerce Polska Awards 2020

Udostępnij

Empik potwierdza swoją mocną pozycję w ścisłej czołówce polskiego e-commerce i po raz kolejny triumfuje w prestiżowym konkursie e-Commerce Polska Awards, organizowanym przez Izbę Gospodarki Elektronicznej. W tegorocznej, 8. edycji marka została wyróżniona statuetką w kategorii Think out of the box. Gala rozdania nagród odbyła się 24 września w Warszawie.

Grupa Empik od lat z sukcesem łączy kilka „światów” – ekspercką wiedzę, innowacyjne podejście  i kreowanie trendów  z rozwojem segmentu  e-commerce i mobile. W tegorocznej edycji jury e-Commerce Polska Awards wyróżniło flagową dla marki usługę – Empik Premium, będącą innowacyjnym rozwiązaniem dla klientów. W drodze po wygraną marka pokonała inne znaczące polskie e-sklepy i platformy internetowe, pozostające w kategorii średnich i dużych firm.

Statuetkę podczas uroczystej gali odebrał Szymon Bujalski, E-commerce Director w Empiku.
 

- W tych okolicznościach życia gospodarczego Empik udowadnia, że potrafi przekuwać wyzwania w biznesowe sukcesy i wytyczać innowacyjne podejście na całym rynku e-commerce, z czego jesteśmy dumni. Stale pracujemy nad nowymi konceptami, usługami i udogodnieniami dla klientów oraz partnerów biznesowych, aby umożliwić im wygodne, bezpieczne i nowoczesne zakupy oraz stabilny wzrost biznesu online pod szyldem renomowanej marki. Mogę zapewnić, że będziemy kontynuować tę strategię w najbliższym czasie. Do końca roku mamy zaplanowanych jeszcze kilka interesujących wdrożeń, którymi będziemy mogli pochwalić się już wkrótce - zaznacza Szymon Bujalski.

e-Commerce Polska Awards to najważniejszy konkurs branży e-commerce w Polsce, skierowany do firm wyróżniających się wizją, innowacyjnym myśleniem i sukcesami e-biznesowymi. Nagrody przyznawane są przez jury złożone z uznanych autorytetów i szanowanych profesjonalistów w swoich branżach. Empik to wielokrotny laureat poprzednich edycji konkursu – może się pochwalić m.in. tytułami Best Customer Service dla Empik.com (2018) i Innowacja Roku dla Empik Foto (2017). W tegorocznej edycji otrzymał także nominację w kategoriach: Best e-commerce retailer oraz Best on mobile za Empik Music.  

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się