Ogólnopolska Izba Księgarń
Nagroda  SWK FENIKS

Nagroda SWK FENIKS

Nagroda Feniks 2019

Udostępnij

Prezes  Stowarzyszenia Wydawców Katolickich ks. Roman Szpakowski informuje o tegorocznej edycji konkursu o Nagrodę SWK FENIKS.

Szczęść Boże!
Witam serdecznie.
Od paru dni mamy już Rok Pański 2019. Wszystkim Państwu życzę błogosławionego Roku obfitującego w udane przedsięwzięcia na po polu wydawniczym, medialnym, promocji Dobrej Książki, Dobrego Słowa.

Tradycyjnie - od ponad 20 lat, z reguły bywało to pod koniec poprzedniego roku, w tym roku z różnych przyczyn, dopiero teraz - Stowarzyszenie Wydawców Katolickich ogłasza Konkurs na Nagrodę Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS - FENIKS 2019.

W załącznikach przesyłam pliki zawierające informacje o Nagrodzie Feniks 2019. W tym roku książki można zgłaszać do dnia 31 Stycznia 2019.

Pliki zgłoszenia i regulaminu dotyczące nagrody FENIKS 2019 można pobrać również wkrótce ze strony www.swk.pl z zakładki Feniks'2019


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się