Nagroda medialna Pióro Nadziei 2022 - ostatnie dni zgłoszeń

Nagroda medialna Pióro Nadziei 2022 - ostatnie dni zgłoszeń

Nagroda medialna Pióro Nadziei 2022 | ostatnie dni zgłoszeń

Udostępnij

To już ostatni moment na zgłaszanie kandydatur do Pióra Nadziei 2022 – nagrody za pracę medialną na rzecz praw człowieka. Zgłoszenia przyjmujemy do 29 stycznia do godz. 23:59.

Tekst, który otworzył oczy na wcześniej niedostrzegany problem społeczny? Materiał filmowy, który wywołał publiczną dyskusję na ważny temat praw człowieka? Gra, która w nietuzinkowy sposób pokazuje globalne mechanizmy i łamanie praw człowieka na świecie? A może kampania społeczna albo systematycznie prowadzony blog, który naświetla szerzej temat spłycany lub zbywany milczeniem? Pióro Nadziei przyznajemy za pracę medialną w ubiegłym roku, dzięki której o prawach człowieka było głośno.  

Wyślij zgłoszenie! Wpisz imię i nazwisko osoby, która powinna otrzymać Pióro Nadziei 2022 wraz z uzasadnieniem w formularzu zgłoszeń (link poniżej). Zgłoszenia można wysyłać jedynie poprzez formularz. Czekamy na nie do 29 stycznia!
WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się