Nagroda Wielkiego Kalibru 2023 – czas na nadsyłanie zgłoszeń

Nagroda Wielkiego Kalibru 2023 – czas na nadsyłanie zgłoszeń

Nagroda Wielkiego Kalibru 2023 – czas na nadsyłanie zgłoszeń

Udostępnij

Do końca stycznia można zgłaszać książki do konkursu na Nagrodę Wielkiego Kalibru 2023. To najważniejsze z wyróżnień przyznawanych autorom najlepszych polskich powieści kryminalnych i sensacyjnych.

Aby zgłosić książkę do konkursu należy przesłać 7 egzemplarzy na adres: EMG Ewa Mańkowska-Grin, Portal Kryminalny, 31-055 Kraków, ul. Miodowa 6/1 z dopiskiem: Nagroda Wielkiego Kalibru 2023 i jednocześnie wysłać informację na temat zgłaszanych tytułów (wydawca, autor i tytuł książki) na adres mailowy ewa.dabrowska@portalkryminalny.pl.

Uprawnieni do zgłaszania swoich książek są zarówno autorzy, jak i wydawcy. Zgłaszane książki muszą posiadać numer ISBN, być napisane w języku polskim i wydane po raz pierwszy w roku 2022 przez wydawcę mającego siedzibę na terenie Polski. Jeden wydawca może zgłosić do konkursu maksymalnie dwa tytuły napisane przez jednego autora. 

Ufundowana przez Prezydenta Miasta Wrocławia Nagroda Wielkiego Kalibru 2023 wynosi 25 tys. zł.

Laureata tegorocznej nagrody poznamy 3 czerwca 2023 roku w trakcie Międzynarodowego Festiwalu Kryminału Wrocław 2023. Oprócz nagrody głównej zostanie także przyznana nagroda czytelników. Szczegóły na jej temat organizatorzy podadzą do informacji po wyłonieniu finalistów.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się