Niezbędnik Współczesny, Polityka

Niezbędnik Współczesny, Polityka

Niezbędnik Współczesny – do czytania na wakacje

Udostępnij

Przez ostatnie 10 lat w  monograficznych numerach „Niezbędnika Inteligenta”, firmowanych przez autorskie środowisko tygodnika POLITYKA analizowano zjawiska takie jak post-prawda, pzyglądaliśmy się działaniu mózgu czy ostrzegaliśmy przed globalnymi zagrożeniami, jakim ludzie będą musieli stawić czoła.

Lecz spraw, o których naprawdę warto i trzeba by rozmawiać, jest tyle, że Redakcja Polityki  odstępuje od formuły monotematycznej. Zmieniają swoje wydawnictwo w „Niezbędnik Współczesny” i do jego lektury zaproszamy częściej, co kilka tygodni – jeśli się Państwu ta formuła spodoba. Dla nas to także pewien eksperyment. Sprawdzimy czy takie czasopismo – zawierające eseje i „nieśpieszną” publicystykę o Polsce, człowieku i jego kondycji, o dziwnym świecie, w jakim żyjemy, o cywilizacji, jaką tworzymy – jest dziś potrzebne. My wciąż wierzymy, że czytanie jest niezbędne do życia.

 

W pierwszym numerze m.in. Jan Hartman zastanawia się jaka jest, a jaka powinna być etyka rozrodu, Ziemowit Szczerek przygląda się Europie, Edwin Bendyk ostrzega przed wyczerpywaniem się zasobów Ziemi, a na koniec Leszek Kołakowski mówi, co jest w życiu ważne.

Przy okazji premiery „Niezbędnika Współczesnego” zachęcamy Państwa do zaprenumerowania  Polityki Cyfrowej Premium. Dzięki niej uzyskują Państwo wygodny dostęp online oraz w plikach do treści tworzonych przez redakcję POLITYKI – zarówno do bieżących wydań tygodnika, jak i wydań specjalnych: „Niezbędnika Współczesnego”, „Pomocnika Historycznego” i „Poradnika Psychologicznego Ja My Oni”.   

Zapraszamy do lektury „Niezbędnika Współczesnego” i życzymy udanych wakacji!

Zespół Polityki Cyfrowej


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się