NieZostawiamCzytelnika - kolejni twórcy dołączają do akcji SBP

NieZostawiamCzytelnika - kolejni twórcy dołączają do akcji SBP

NieZostawiamCzytelnika - kolejni twórcy dołączają do akcji SBP

Udostępnij

NieZostawiamCzytelnika to akcja zainicjowana przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich w celu promowania dostępu do kultury, nauki i informacji w czasach pandemii oraz informowania o ciekawych i wartościowych wydarzeniach, w których czytelnicy oraz bibliotekarze mogą wziąć udział zdalnie.

Na facebookowym profilu SBP udostępniane są informacje min. o spotkaniach organizowanych online z pisarzami, blogerami i artystami.

W ramach akcji SBP realizuje także bezpłatne webinaria. Do tej pory odbyły się min.:

  • spotkanie na żywo z Rafałem Hetmanem, znanym blogerem i reporterem, który podczas transmisji live na Facebooku SBP zdradził tajniki związane z promocją w mediach społecznościowych, dzieląc się cennymi wskazówkami i osobistym doświadczeniem w prowadzeniu FB, Instagrama, kanału YT i wykorzystania Newslettera. Podczas godzinnego spotkania była możliwość zadawania pytań, na które prowadzący odpowiadał Internautom na bieżąco.
  • bezpłatne webinarium "Burza mózgów przy kawie" zorganizowane przez SBP na platformie ClickMeeting, które poprowadziła Beata Gamrowska, grafik, copywriter i ilustrator. W tytułowej burzy mózgów uczestniczyło 50 osób, które dyskutowały o mediach społecznościowych oraz sposobach komunikowania się z czytelnikami, dzieląc się pomysłami na ciekawe działania. Z uwagi na ogromne zainteresowanie i ograniczoną "pojemoność" wirtualnego pokoju, podjęto decyzję o realizacji kolejnego webinarium w poniedziałek 23 marca br.

Już wkrótce uruchomimy dla bibliotekarzy szkolenia, które będą realizowane online i których ukończenie będzie udokumentowane certyfikatem sygnowanym przez SBP.


Od początku akcję SBP - #NieZostawiamCzytelnika  wspiera środowisko polskich pisarzy. Z każdym dniem swój głos poparcia dodają kolejni twórcy: pisarze, blogerzy, artyści.

Są z nami (lista będzie aktualizowana na bieżąco):

Wspierają nas pisarze, pisarki i blogerzy, w tym m.in.

Jacek Dehnel

facebook.com/jacek.dehnel


Robert Małecki

facebook.com/robertmalecki.autor


Rafał Hetman

facebook.com/RafalHetman


Magdalena Witkiewicz

facebook.com/witkiewicz


Mariusz Czubaj

facebook.com/Czubaj.Mariusz


Olga Gitkiewicz

facebook.com/olga.gitkiewicz


Justyna Sobolewska

facebook.com/justyna.sobolewska.54


 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się