Nowa odsłona księgarni Publio.pl

Nowa odsłona księgarni Publio.pl

Nowa odsłona księgarni Publio.pl

Udostępnij

Prostsze i szybsze zakupy, przejrzystość oraz większe bezpieczeństwo – tak prezentuje się nowa odsłona Publio.pl – księgarni internetowej Agory, oferującej czytelnikom ponad 40 tys. e-booków i audiobooków oraz kilkaset tytułów e-prasy. Z okazji uruchomienia nowej odsłony serwisu Publio.pl proponuje miłośnikom cyfrowego czytelnictwa atrakcyjne zniżki i promocje na zakup wydawnictw z oferty.   

Publio.pl prezentuje się w nowej, odświeżonej odsłonie – strona księgarni jest szybsza, bardziej przejrzysta i łatwa w obsłudze zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych. Oprócz zmian wizualnych wprowadzono również zupełnie nowe funkcjonalności, które ułatwiają zakupy i zwiększają ich bezpieczeństwo.  

Na nowej stronie księgarni, czytelnicy mają szybszy dostęp do zakupionych e-booków, łatwiej podepną kartę kredytową do Szybkiego zakupu oraz dodadzą wybrany tytuł do Ulubionych z poziomu okładki. Prócz tego łowcy książkowych okazji od teraz znajdą TOP promocje, dzięki którym łatwo można zobaczyć najatrakcyjniejsze oferty cenowe, sortując pozycje po największym rabacie. Lepiej widoczne są również najpopularniejsze tytuły oraz informacje o wszystkich dostępnych formatach wydawnictwa, w tym mp3. Szczególną zmianą jest również zwiększenie bezpieczeństwa w trakcie zakupów -  strona księgarni od teraz będzie szyfrowana za pomocą protokołu sieciowego SSL.

Nowa odsłona Publio.pl oferuje również atrakcyjne promocje i rabaty na zakup książek. Szczegóły tutaj.  

Publio.pl to internetowa księgarnia działająca od 2012 r., która oferuje czytelnikom ponad 40 tys. e-booków i audiobooków oraz kilkaset tytułów prasowych od najlepszych polskich wydawców. W ofercie księgarni znajdują się zarówno bestsellery literatury pięknej i literatury faktu, jak i pozycje wydawnictw specjalizujących się w publikacjach naukowych, edukacyjnych czy poradnikowych. Koneserzy prasy mogą wybierać spośród wiodących tytułów rynku wydawniczego, takich jak m.in. „Gazeta Wyborcza", „Polityka", „Zwierciadło", „Wysokie Obcasy Extra" i wiele innych.  


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się