Nowy Empik na warszawskim Grochowie

Nowy Empik na warszawskim Grochowie

Nowy Empik na warszawskim Grochowie

Udostępnij

Na mapie stolicy pojawił się 31. salon Empik. Od dziś mieszkańcy warszawskiego Grochowa mogą korzystać od ręki z szerokiej, różnorodnej oferty, wyjątkowych promocji i tysięcy inspiracji prezentowych a także odbierać w nowej lokalizacji zamówienia z Empik.com, bez dodatkowych opłat. Z okazji otwarcia, w dniach 10-11 czerwca na odwiedzających Empik przy Rondzie Wiatraczna czekają wyjątkowe atrakcje.

Premierowy salon popularnej i lubianej sieci zlokalizowany jest przy ul. Grochowskiej 230 w Warszawie. Na klientów czeka szeroka oferta kulturalna i rozrywkowa – nowości wydawnicze, literackie i muzyczne bestsellery, topowe planszówki oraz artykuły papiernicze i kreatywne. Na półkach znajdą także prasę krajową i zagraniczną, gadżety z unikalnych kolekcji własnych Empiku oraz mnóstwo inspiracji prezentowych, również na zbliżający się Dzień Ojca i zakończenie roku szkolnego.\
 
Dwa dni atrakcji w nowym Empiku
 
Druga płyta i książka z wyprzedaży z 50% rabatem, 30-dniowy dostęp do aplikacji Empik Go z tysiącami audiobooków, e-booków i podcastów oraz Empik Music z milionami utworów, 25% zniżki na odbitki w Empik Foto przy zakupach za min. 50 zł – Empik przygotował dla klientów nowego salonu sporo atrakcji na weekend 10-11 czerwca. Ponadto 100 pierwszych osób, które zrobią zakupy za min. 80 zł otrzyma roczny dostęp do programu Empik Premium, z szerokim pakietem korzyści. To m.in. stała zniżka 15% na zakupy w salonie, do -20% na Empik.com, dedykowane promocje czy dostawa za 0 zł kurierem i do tysięcy punktów odbioru w całej Polsce.
 
Szczegóły promocji dostępne są na stronie: www.empik.com/salony-empik/warszawa/grochowska/otwarcie
 
Wygodne zakupy na styku online i offline
 
 
 
Empik Grochowska to 304. sklep na mapie Polski i 31. w sercu Mazowsza. Marka nie zwalnia tempa ekspansji stacjonarnej, przy jednoczesnym rozwoju platformy e-commerce oraz produktów i usług mobilnych. Warszawski salon o powierzchni 330 m2 jest  przestrzenią wygodnych zakupów na styku światów online i offline.

- Nasi klienci cenią przede wszystkim szybkość zakupów i komfort, które dają im rozwiązania sprzedaży wielokanałowej, takie jak rezerwacja produktu online lub w aplikacji i odbiór w salonie już po dwóch godzinach (tzw. click&collect) czy bezpłatny odbiór zamówień z Empik.com w salonach stacjonarnych - teraz również w opcji ekodostawy produktów bez opakowań i wypełniaczy - mówi Cezary Kupiec, Dyrektor ds. Handlowych i Sieci Sprzedaży w Empiku.

Nowy Empik na warszawskim Grochowie

 

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się