"Ognisty medalion" - premiera kontynuacji "Szmaragdowej Tablicy"! Carla Montero w Polsce

"Ognisty medalion" - premiera kontynuacji "Szmaragdowej Tablicy"! Carla Montero w Polsce

"Ognisty medalion" - premiera kontynuacji "Szmaragdowej Tablicy"! Carla Montero w Polsce

Udostępnij

Światowej sławy hiszpańska autorka Carla Montero przyjedzie do Polski. Odwiedzi Warszawę (10.03) i Poznań (11.03). Będzie m.in. gościem POZNAŃSKICH TARGÓW KSIĄŻKI i spotka się z czytelnikami w Starej Prochowni SCEK w Warszawie. Podczas wizyty promować będzie swoją najnowszą powieść pt. Ognisty medalion. To kontynuacja bestsellerowej Szmaragdowej Tablicy (której sprzedaliśmy w 12 nakładach ponad 72 tys egz). Łączny nakład sprzedanych w Polsce książek Carli Montero wynosi ponad 160 000 egz!

 

10 marca, godz. 18:00 do 20:00

 

Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej, Dom Wydawniczy Rebis oraz Entropia Słowa zapraszają na wieczór z Carlą Montero i premierę książki „Ognisty medalion”, Stara Prochownia SCEK w Warszawie, ul. Boleść 2 w Warszawie. Fragmenty książki przeczyta aktorka teatralna i filmowa Bożena Stachura. Rozmowę poprowadzi: Artur Wolski

11 marca, godz. 16.00- 17.00

Poznańskie Targi Książki, godz. 16.00  - 17.00 – spotkanie z Carlą Montero na scenie, potem ok. 17.00 -  podpisywanie książek na stoisku DW REBIS

 

Nota o  książce:

 Madryt, XXI wiek. Ana García-Brest, historyczka sztuki, otrzymuje wiadomość od Martina Lohsego, mężczyzny, którego poznała w trakcie poszukiwania obrazu Astrolog przypisywanego Giorgionemu. Zamordowano włoskiego magnata i w niebezpieczeństwie znalazł się skarb o wielkiej mocy: medalion Hirama, magiczna relikwia, która należała do architekta Świątyni Salomona. Nikt nie wie, gdzie się teraz znajduje, i Martin potrzebuje pomocy Any, aby ją odnaleźć. Oboje wyruszają w podróż po Europie. Stawiając czoło wielu niebezpieczeństwom, wkrótce odkrywają, że nie tylko oni chcą odnaleźć tę relikwię.

Berlin, 1945. Pod koniec drugiej wojny światowej krzyżują się ścieżki czworga osób: nazisty opętanego obsesją zdobycia medalionu; pochodzącego z Hiszpanii studenta; niemieckiego inżyniera poszukiwanego przez radziecki wywiad oraz snajperki Armii Czerwonej, która strzeże ważnego sekretu. Wszyscy oni związani są w jakiś sposób z medalionem Hirama, a ich spotkanie może mieć niespodziewane konsekwencje.

Kilka słów o autorce:

Carla Montero, hiszpańska pisarka,  jest absolwentką prawa i zarządzania w biznesie, od zawsze jednak uwielbiała pisać. Jej debiutancka powieść Wiedeńska gra otrzymała nagrodę Círculo de Lectores; Szmaragdowa Tablica została bestsellerem także w Polsce – oprócz nich REBIS opublikował również  powieści Montero Złota skóraZimowy wiatr na twojej twarzy i Ogród kobiet. Pisarzem  jest też brat Carli – Luis Montero Manglano, autor wydanej przez REBIS trylogii „Poszukiwacze”.

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się