Orbitowski i Twardoch piszą powieść online

Orbitowski i Twardoch piszą powieść online

Orbitowski i Twardoch piszą powieść online

Udostępnij

Szczepan Twardoch i Łukasz Orbitowski piszą improwizowaną powieść online. Powieść będzie publikowana będzie w odcinkach na specjalnej stronie internetowej. Jak napisał na swoim profilu na Facebooku Twardoch, powieść będzie się nazywać „Na zarazę Zarazek”. Inicjatywa ma charakter charytatywny. Pisarze udostępniają swoją opowieść za darmo, ale namawiają czytelników do wspierania inicjatyw związanych z walką z koronawirusem.

Szczepan Twardoch i Łukasz Orbitowski postanowili wspólnie tworzyć improwizowaną powieść online. Jej głównym bohaterem jest Zdzisław Zarazek, który prowadzi biuro detektywistyczne. Jak dla wielu, dla Zarazka jest to trudny czas, na świecie bowiem szaleje epidemia koronawirusa. Do biura Zarazka przychodzi jednak klientka z nietypowym zleceniem.

Na razie autorzy udostępnili dwa rozdziały. Można je znaleźć na stronie internetowej nazarazezarazek.pl, na której będą się pojawiały kolejne rozdziały.

[źródło: czytajpl.pl, Jakub Krasny]


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się