Ostatni tydzień na zapisy na ZOOM IN: warsztaty pitchingowe dla scenarzystów

Ostatni tydzień na zapisy na ZOOM IN: warsztaty pitchingowe dla scenarzystów

Ostatni tydzień na zapisy na ZOOM IN: warsztaty pitchingowe dla scenarzystów

Udostępnij

Do najbliższej niedzieli, 4 czerwca br. Creative Europe Desk Polska przyjmuje zgłoszenia do udziału w warsztatach pitchingowych dla scenarzystów!
 
Warsztaty poprowadzi Valeria Richter, konsultantka scenariuszowa i producentka kreatywna, współtwórczyni Nordic Factory Copenhagen.
 
Podczas warsztatów ekspertka skupi się na tym, jak odpowiednio przygotować się do prezentowania własnych projektów, aby przyciągnąć uwagę producentów, sponsorów i przedstawicieli instytucji. Podczas spotkania omówione zostaną także nowe sposoby podejścia do pitchowania, takie jak tworzenie pitch personas czy wymiana postaci.
 
Warsztaty odbędą się 16 czerwca 2023 r. w Warszawie.

Zachęcamy do aplikowania! Jest to pierwszy warsztat organizowany przez Creative Europe Desk Polska w ramach cyklu ZOOM IN, który skupia się na różnych zagadnieniach związanych z branżą filmową. Celem cyklu jest podniesienie kompetencji i poszerzenie wiedzy profesjonalistów z sektora audiowizualnego, by dzięki temu mogli lepiej realizować swoje projekty w programie Kreatywna Europa.
 

Pierwsze spotkanie z cyklu ZOOM IN odbędzie się 16 czerwca 2023 r. w godz. 11.00-15.00 w Warszawie. Warsztaty  pitchingowe dla scenarzystów poprowadzi Valeria Richter.

Valeria Richter, konsultantka scenariuszowa i producentka kreatywna, współtwórczyni Nordic Factory Copenhagen. Richter skupia się nad usprawnieniem zrównoważonego tworzenia filmów i programów telewizyjnych, by w ten sposób najlepiej odpowiadać na potrzeby przyszłych twórców seriali i widzów. Opracowuje i doradza w zakresie filmów fabularnych, seriali telewizyjnych, rozwoju scenariuszy. Regularnie współpracuje z funduszami filmowymi i wydarzeniami branżowymi. Współtworzyła inicjatywy Torino Film Lab i Baltic EmPOWR.

Podczas warsztatów ekspertka skupi się na tym, jak odpowiednio przygotować się do prezentowania własnych projektów, aby przyciągnąć uwagę producentów, sponsorów i przedstawicieli instytucji. Przygotowując się do pitchingu, warto zadbać o odpowiedni sposób prezentacji, który odda charakter projektu i zostanie właściwie odebrany przez odbiorców. Podczas wykładu omówione zostaną także nowe sposoby podejścia do pitchowania, takie jak tworzenie pitch personas czy wymiana postaci. Podczas interaktywnych warsztatów uczestnicy będą mieli okazję zaprezentować swoje projekty, a Valeria Richter omówi sposób ich prezentacji i udzieli cennych wskazówek.

Jeden z uczestników warsztatów pitchingowych w ramach European Writers Desk napisał:

Valeria’s coaching has shown me new ways of approaching a pitch – from creating pitch personas to swapping characters or how to make use of the stage itself. Working on your pitching technique with her will also help you pin down what’s important about your story and why you need to tell it.

Wydarzenie skierowane jest do scenarzystów, którzy pracują nad scenariuszem filmu pełnometrażowego lub serialu. Do udziału w warsztatach zapraszamy w pierwszej kolejności scenarzystów pracujących nad pierwszym, drugim lub trzecim projektem. Wybrane osoby będą miały możliwość pitchowania swojego projektu przed uczestnikami szkolenia.

W szkoleniu weźmie udział 20-25 uczestników.

Zgłoszenia przyjmowane są do 4 czerwca 2023 r.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Warsztaty odbędą się w języku angielskim.

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego

 

IMIĘ*

NAZWISKO*

ADRES E-MAIL*

WYKONYWANY ZAWÓD*

MIASTO*

KRÓTKIE BIO (maks. 200 słów, w języku angielskim)*

SYNOPSIS (5-6 zdań, w języku angielskim)*

CZY CHCIAŁABY PANI/ CHCIAŁBY PAN PITCHOWAĆ SWÓJ PROJEKT PODCZAS WARSZTATÓW?*
TAKNIE

DLACZEGO CHCIAŁABY PANI/ CHCIAŁBY PAN WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH? (poprosimy o krótką odpowiedź w języku angielskim)*

CZY UCZESTNICZYŁA PANI/ UCZESTNICZYŁ PAN W PRZESZŁOŚCI W PRZEDSIĘWZIĘCIU ORGANIZOWANYM PRZEZ CREATIVE EUROPE DESK POLSKA (NP. SPOTKANIU INFORMACYJNYM, WARSZTATACH, SZKOLENIU ITP.)?*
TAKNIE

Uprzejmie informujemy, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1):

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Instytut Adama Mickiewicza z siedzibą w Warszawie (00-560), przy ul. Mokotowskiej 25.
2) W sprawach związanych z ochroną danych osobowych można kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych za pośrednictwem adresu e-mail: odo@iam.pl lub pisemnie na adres Instytutu Adama Mickiewicza.
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu uczestnictwa w webinarium organizowanym przez Creative Europe Desk Polska oraz w celach statystycznych i sprawozdawczości wobec organów nadzorujących działalność CED Polska, na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
4) Na podstawie wyrażonej zgody może Pan/Pani dołączyć do bazy subskrybentów newslettera programu Kreatywna Europa prowadzonej przez Biuro Programu Kreatywna Europa (Creative Europe Desk Polska), zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204z zm.).
5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu wycofania zgody na ich przetwarzanie.
6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
7) Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Europe Desk Polska w celach statystycznych oraz sprawozdawczości wobec organów nadzorujących działalność CED Polska*

*Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się