Ogólnopolska Izba Księgarń
 I Targi Książki Niezależnej, NISZA

I Targi Książki Niezależnej, NISZA

Pierwsze Targi Książki Niezależnej i Artystycznej NISZA

Udostępnij

29 czerwca rozpoczną się pierwsze Targi Książki Niezależnej i Artystycznej NISZA na wrocławskim Nadodrzu, organizowane przez Fundację Klub Innowatora w należącej do niej Drukarni typograficznej przy ulicy Otwartej 12.

Uczestnicy będą mogli się przyjrzeć książkom niezależnych autorów, którzy zdecydowali się na wydanie ich na własną rękę.

Obok nich swoje prace zaprezentują także artyści z całej Polski, przedstawiając zupełnie odmienne podejście do estetyki druku i projektu książki. Wszystkie prezentowane prace będzie można zakupić na miejscu. Na targach zostanie wystawiony dorobek około czterdziestu autorów.

Czekają nas trzy dni spotkań z niezależną literaturą, która nie jest obarczona tradycyjnym modelem wydawniczym. Będzie to okazja, aby nie tylko obejrzeć książki, ale także porozmawiać z autorami i artystami i, w klimatycznym wnętrzu starej drukarni, napić się kawy lub herbaty.

Obok "selfpublisherów" ze swoimi pracami zaprezentują się artyści, którzy podchodzą do druku w zupełnie inny sposób. Przygotowujemy na przełom czerwca i lipca serię niespodzianek i spotkań z niezależną literaturą. Jeśli kochasz szelest kartek i zapach farby drukarskiej, to te targi są dla Ciebie! Ze względu na małą ale niesamowicie klimatyczną powierzchnię, jednorazowo w Drukarni może przebywać od 15 do 20 osób. Nie martw się, stojąc w kolejce możesz napić się kawy, herbaty i porozmawiać z wystawiającymi się autorami. Zapraszamy!

Otoczenie czcionek, maszyn, zapach papieru i farby drukarskiej z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń. W czasie targów przewidziane są prelekcje związane z wydawaniem książek, spotkania autorskie oraz konkursy, z atrakcyjnymi nagrodami. Zapraszamy wszystkich miłośników książki na pierwsze takie targi we Wrocławiu! Wszystkie informacje zamieszczane na bieżąco na wydarzeniu: 

NISZA Targi Książki Niezależnej i Artystycznej DATA: 29.06-01.07.2018

MIEJSCE: Drukarnia ul. Otwarta 12 50-212 Wrocław

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się